Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudom azt elérni, hogy...

Hogyan tudom azt elérni, hogy elhiggyem, hpgy jó sportolo vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudok magamban bízni és ezzel nem csak én jàrok rosszul hanem az egesz csapat is.Mikor a meccset értékeljuk engem kb mindig csak leszid hogy nem ment pedig edzésen ment és ebböl már elegem van és váltpztatni szeretnék csak nem tudom hogyan kezdjem el.(14éves lány)

2016. márc. 25. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A fejedben tegyél rendet.

Én is hasonló voltam (kézilabda) edzésen, pláne ha az edző nem engem figyelt, nagyon jól ment. Meccsen kevésbé. Függetlenítsd magad a körülményektől, ne foglalkozz a szurkolókkal, stb. Csak az egy adott feladatra koncentrálj amit éppen meg kell oldanod.

Milyen sport?


Pl. nekem az segített, amikor első körben arra figyeltem, csak a figurát csináljuk meg jól. Menjen végig, jó helyre, jókor mozogjak, aztán a többi úgyis a csapategységen múlik. Aztán így jöttek szépen az eredmények fokozatosan.


A másik pedig, hogy hangolódj rá. Amikor nyugodtan, elsők között értem a csarnokba, volt időm ráhangolódni a játékra, akkor sokkal jobban ment + bemelegítés, alaposan, hosszan!

2016. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elöször is köszi a válaszod és én röplabdázok és ezeket amiket mondtal azokat köszi csak az a baj nem tudom élesben alkalmazni
2016. ápr. 8. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!