Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan legyek jobb női focista?

BrekiX kérdése:

Hogyan legyek jobb női focista?

Figyelt kérdés
Van egy ikertestvérem,14 évesek vagyunk és vele szoktam gyakorolni + csütörtökönként néhány órát. Hogyan fejleszthetnénk magunkat? Viszonylag jól játszok,nálunk jóval idősebb fiúk ellen játszottunk,és berúgtam 6 gólt. Mostanában fogunk menni velük Budapestre,országos versenyre,szóval hogyan gyakoroljunk?

2016. ápr. 25. 17:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Jajj most látom,hogy rossz kategóriát választottam. Na mindegy...

Esetleg a kapurarúgás erősségén is lehet valahogy javítani?

2016. ápr. 25. 17:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Hali tesa xd
2016. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

"Én javaslom hogy járhatók edzésre.

Vagy tartsatok sokkal keményebb edzéseket.

Vagy gyakorolhatja a kutyát okkal."

Én lány vagyok és nagyon kicsi kortól óta az az álmom hogy egyszer jó focista legyek.11 éves koromtól járhattak edzésre azóta is leigazolt játékos vagyok.Én a tesómnak szoktam gyakorolni.Én csatár vagyok ő meg kapus úgyhogy mindketten fejlődünk egy kis rugdosással.Minden nap ugrókötelezek 50 (megállás nélkül ha elrontom újrakezdeni)így sokkal gyorsabban futok.Magamban cselezgetett dekázgatok rúgdosom a falat.A kutyánkkal szoktam még focizni úgyan is a hobbim a kutyaidomítás a foci mellett.Cselezgetek hogy ne tudja elvenni(be van tanítványa hogy tudják gyakorolni).Letöltöttem egy edzésprogramot hogy mondok jó Londonba legyek(ez tök mindegy hogy milyen a lényeg a kondi).Edzéseken maximális teljesítményt nyújtok tesiórákon nem adok bele mindent aznap amikor edzés van(nekem kell az energia de azért dolgozok).Amikor tehetem focizok a barátaimmal így is gyakorlójának egy kicsit.13 éves vagyok és az U16-os csapat egyik fontos játékosa vagyok(U16:14-16 évesek).Ti is próbáljátok ki a módszereim és a fejlődés hatalmas lessz.Sose adjátok fel mindig figyeljetek oda és maximálisan koncentráljatok amikor focizok.Sok sikert remélem segítettem.

2018. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocs a helyesírásért a szövegjavító kijavítja folyton.És nem Londonba hanem kondiba
2018. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"Én javaslom hogy járjatok edzésre.

Vagy tartsatok sokkal keményebb edzéseket.

Vagy gyakorolhattok a kutyátokkal."

Én lány vagyok és nagyon kicsi korom óta az az álmom hogy egyszer jó focista legyek.11 éves koromtól járhattam edzésre azóta is leigazolt játékos vagyok.Én a tesómmal szoktam gyakorolni.Én csatár vagyok ő meg kapus úgyhogy mindketten fejlődünk egy kis rugdosással.Minden nap ugrókötelezek 50-et (megállás nélkül ha elrontom újrakezdem)így sokkal gyorsabban futok.Magamban cselezgetek dekázgatok rúgdosom a falat.A kutyánkkal szoktam még focizni úgyan is a hobbim a kutyaidomítás a foci mellett.Cselezgetek hogy ne tudja elvenni(be van tanítva hogy tudjak gyakorolni).Letöltöttem egy edzésprogramot hogy mindig jó kondiba legyek(ez tök mindegy hogy milyen a lényeg a kondi).Edzéseken maximális teljesítményt nyújtok tesiórákon nem adok bele mindent aznap amikor edzés van(nekem kell az energia de azért dolgozok).Amikor tehetem focizok a barátaimmal így is gyakorlok egy kicsit.13 éves vagyok és az U16-os csapat egyik fontos játékosa vagyok(U16:14-16 évesek).Ti is próbáljátok ki a módszereim és a fejlődés hatalmas lessz.Sose adjátok fel mindig figyeljetek oda és maximálisan koncentráljatok amikor focizok.Sok sikert remélem segítettem.

2018. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
⬆️kijavítva⬆️
2018. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!