Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetnék jobb focista?

BrekiX kérdése:

Hogyan lehetnék jobb focista?

Figyelt kérdés

14/L,mindig is szerettem a focit,de idén kezdtünk el inkább gyakorolni az osztálytársaimmal. Jövőre megyek az ikertesómmal egy klubba.

Voltunk egy kiránduláson,ahol még én is meglepődtem,ugyanis elég ügyes 18 év körüli fiúk ellen 6 gólt is belőttem.

Lehet-e belőlem női focista?

Hogyan gyakoroljunk a tesómmal?(eddig bójákat kerülgettünk majd rárúgtuk a kapura a labdát,csütörtökönként pedig az oszt. fiúk ellen játszunk)



2016. ápr. 26. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nagyobb fiúk ellen játék nem sok mindent jelent.


Én például sosem szerettem apró lányok ellen játszani, mert nagyon kell rájuk vigyázni, ha kicsit komolyabban odalépsz, vagy ütközöl, akkor a 20-30kg súlykülönbség csúnya dolgokra képes, így aztán vigyázol rá, mint a hímes tojásra, és ha hagyod játszani, akkor lehet, hogy eljön este meginni egy colát :D

2016. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem kell őket félteni,nem olyan magasak,és fel is löktek de meg se kottyant. :)

Hogyan gyakoroljak a tesómmal?

2016. ápr. 27. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!