Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A haverjaim folyamatosan...

A haverjaim folyamatosan piszkálnak mert nem nagy divat csapatnak szurkolok, Mit tegyek hogy hagyanak békén?

Figyelt kérdés
Én nagy Leeds United szurkoló vagyok.(Voltam már meccsen is) És ha a csapat kikap vagy csak szimplán nem jut fel a Pl-be akkor több hónapig azzal bas*tatnak hogy az ő csapatuk milyen jó meg minden,meg hogy Leeds egy mekkora fos és hogy ne szurkoljak nekik stb. Ti mit tennétek a helyemben?

2016. máj. 21. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hívnám meg őket a szülinapomra.
2016. máj. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez aztán a nagy probléma!!! nem lennék a helyedben! Remélem aludni tudsz még!Az ilyen nem haver vagy barát,szerintem töröld őket facebook-rol és akkor megtanulják,hogy kivel szórakozzanak!!
2016. máj. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mekkora gyökerek :D. Jó, nem fejtem ki mélyen a véleményem. A lényeg, hogy mérlegelj! Az ilyenek maximum havernak jók szerintem, de ha te nem érzed már jól magad velük, akkor ne haverkodj velük, keress más haverokat. Vagy ha van egy pici kis eszük meg empátiájuk, akkor megpróbálkozhatsz vele, hogy elmagyarázod, hogy neked nem esik jól, amikor ezzel piszkálnak, és hogy alapból mekkora gyökérség ezen vacillálni, mert bárki választhat, bármilyen csapatot, attól nem leszel valaki, hogy beállsz a sorba, és a nagyok seggét nyalod. Pont, hogy csak egy kis seggnyaló, idétlen gyökér leszel, mint ezek az általában 10-16 éves korosztályba eső kisfiúk. Elmagyarázhatod nekik, hogy ez milyen szint, amikor egy képzelt, kreált konfliktus alapján, nyomán hadakoznak egymással (mert ugye ez valahonnan onnan eredeztethető, hogy versenyeznek a fiúk, hogy ki a ügyesebb focista, ki az erősebb, most, hogy ki csapata jobb... de az utóbbi nem csak, hogy szánalmas, éretlen dolog, hanem nevetséges, érthetetlen). Te legalább (nem tudom mióta szurkolsz nekik), de kitartasz a kedvenced mellett, mert többet ér neked az-az identitás, az a múlt, azok az élmények, amik összekötnek vele, mint, hogy az aktuális forma alapján, ki mennyire jó.
2016. máj. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik hogy nem azert szurkolsz egy csapatnak mert eppen sikeres, hanem mert oda huz a szived.
2016. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!