Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fiúk! Szerintetek is gáz ha...

Fiúk! Szerintetek is gáz ha egy lány focizik?

Figyelt kérdés
Sokszor megkapom/megkapjuk a cspattarsaimmal együtt hogy a lány focisták nagyon gázok meg hogy nekünk nincsen ebben a sportágban semmi keresnivalónk. Szerintem meg mindenkinek van joga ahoz,hogy azt csinálja amit szeret és igen is be szeretnénk bizonyítani hogy mi is lehetünk jó csapat,annak ellenére hogy lányok vagyunk. Szerintetek is gáz ha egy lány focizik?

2016. nov. 14. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak annyit válaszolnék, hogy a "férfi" focisták fetrengenek órákig látványosan, ha egy légy rájuk fingik, a női focisták meg mennek, mint a tank, és ritkán dobják el magukat. ;)
2016. nov. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én is lány vagyok és imádok focizni...Most ez kb olyan mintha egy fiú látványtáncolna....Mindenki azt csinál amihez kedve van
2016. nov. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj(etek) hímsoviniszta véleményekkel!
2016. nov. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:
100%

Én pont leszarom ha egy lány focizik,se több se kevesebb vele az én szememben.

De ezt embere válogatja,aki szintén focizik annak valószínű pozitívum.

2016. nov. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vagány ha egy csaj focizik!!!
2016. nov. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem számít.
2016. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!