Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Meg fogtok lepődni ha a...

Meg fogtok lepődni ha a Monaco kiüti a Man Cityt a BL-ből?

Figyelt kérdés
Tuti, hogy nem fog az összes meccsen jönni a "papírforma" és itt az én szememben nincs is erről szó. Brutál erős ez a Monaco, halálcsoportból, főleg az ő szintjükön magabiztosan továbbjutott, a francia bajnokit vezetik és olyan bivalyerős fiatal keretük van, akik úgy szórják a gólokat, mint a plázacicák a pénzt. Jardim is nagyon jó edző, és egyre jobban összeért ezzel a csapattal. Ezzel szemben a City, főleg az utóbbi hetek után, ami még inkább a hanyatlást mutatja, ahelyett, hogy kinőnék magukat, egy pont, hogy nagyon összekapkodott csapat, ingadozó, instabil formával és játékkal, egyáltalán nem értek meg se taktikailag, se felkészültség terén. Ja, és a CIty nem szeret gólszórós, viszonylag nagy csapatok ellen játszani (Leicester, Everton). Szerintem a Monaco is szrrá fogja őket verni, nagyon várom már ezt a meccset. Én gólparádéra számítok, és Monaco "meglepetés" győzelemre, már akinek ez az lesz. :D ÉS nagyon örülni is fogok neki, mert sokkal szimpatikusabb egy fiatalokból összerakott motivált csapat egy sztárgárdánál, a sztáredzővel :D.
2017. jan. 23. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Nem látom ennyire egyértelműnek a Monaco oldaláról a párosítást, mint ahogy te, de abszolút nem lepne meg a franciák továbbjutása. Jobban meglepne, ha egyik meccset sem nyernék meg, mint az, hogy továbbjutnak. :D
2017. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyértelműnek én se látom, nem lepne meg, ha a City továbbmenne, de az utóbbi hetek (1-2 hónap) eredményei alapján, nekem átbillent a Monaco győzelme felé a mérleg nyele, úgyhogy úgy mondanám, hogy nagyon érzem, hogy itt most meglepetés lesz. És azért vagyok így felspannolva, mert ha valaki "kis(ebb)" csapat most szórhat (megint) egy 4, vagy több gólt a City-nek, az a Monaco. Ők ha nyernek, akkor szinte mindig megszórják az ellenfeleiket. De nagyon szimpatikus ez a csapat, tele van brutális tehetségekkel és nagyon gólerősek, viszont a védekezésük se rossz, Bakayoko, Fabinho elég jól szűri az ellenfél támadásait, ők is nagy tehetségek. Először úgy voltam vele, hogy azért inkább City, bár már akkor is gondoltam, hogy lehet itt meglepetés, akkor olyan 65-35 volt az arány, mostanra már kb. pont megfordult, vagy lehet már 70-30.
2017. jan. 25. 16:45
 3/4 A kérdező kommentje:
És a kulcsszó a zárójelbe tett megint, mert nem csak, hogy a Monaco képes sok gólt rúgni, hanem a City is képes sokat kapni, egy kellően erős ellenfél ellen. A kicsiket lehozzák, de a nagyobb csapatok közül már rendre kikapnak, akár 2,3,4 góllal. Nagyon össze tudnak omlani. Szerintem az a baj, hogy Guardiola átesett a ló túloldalára, ezzel a támadófoci mindenekfelett, és a pályán mindenki támadó is egyben felfogással. Ez a Barcánál működött, mert Xavi, Iniesta tényleg remekül passzoltak és nem lehetett tőlük elvenni a labdát, főleg előbbi, Busquets is nagyszerűen védekezett, de itt kevés az ilyen játékos. A Leicester ellen is Fernando volt egyedül a középpályás védekezésért felelős. Ez nagyon karcsú, egy ilyen játékosra egyedül rábízni egy olyan dolgot, amit mondjuk néha egy csapat, akár több nagyon jól védekező középpályással szokott megoldani. Stonest nem tudom miért sztárolják ennyire, egyébként egy védőnek kéne a kor is, Stones lehet később jó lesz, de most még nem egy top védő. Az Evertonnál is amikor ő volt Fuenes Morival sorba kapták a gólokat. Felrak még egy Sagnat, Zabaletat, akik abszolút nem csúcsformába lévő védők, vagy egy Otamendit. Nem rossz ez a csapat, nem lehet mondani, hogy a keret ennyit érne, csak Guardiola számolta magát nagyon el, ez az ő hibája. Egy alapból gyengén védekező csapatba, aminek pld. egy Soton is négyet szórt, vagy a Pool oda-vissza úgy 7et, nem Sanét meg Nolitot kell venni, hanem jó minőségű védekezni tudó játékosokat. Így is volt már ott Sterling, De Bruyne, Silva, Agüero... Nem tudta keresztül vinni a filozófiáját ezen a kereten, ez az ő baklövése, egy megfelelő játékkal ez a csapat az élen harcolhatna.
2017. jan. 25. 16:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, bejött :D. De végül elég necces lett, pedig végig úgy éreztem, és most is úgy érzem, hogy ennél egyértelműbb volt és lehetett volna több is. Mondjuk a City mostanában már nem játszik olyan rosszul.
2017. márc. 15. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!