Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen csapatnál lehet tehetsé...

Milyen csapatnál lehet tehetségvizsgára jelentkezni?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy nem játszok csapatban de rendszeresen focizok és nagyon jól játszok.Technikás vagyok.


A kérdésem az: Létezik olyan tehetségvizsga pl.ilyen nagyobb csapatoknál mint pl.Stoke City u19 vagy atletico madrid u19 és hasonló ilyen nagyobb csapatonál az utánpótlásban lehetséges hogy olyanoknak is esélyt adnak mint pl aki tehetséges a fociban de nem játszik csapatban.....iyen válogatára gondolok u19 es csapatoknál van ilyen? 15 vagyok



2017. febr. 11. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Amúgy ha jól tudom, a Vasashoz lehet jelentkezni, hogy megnézzenek... Ha látnak benned valamit, akkor felvesznek. De nem akarsz csapatban játszani? Biztos van a környéken focicsapat, ha csak felnőtt az se baj ilyen korban már szoktak feljátszani a tehetségesek... Úgy pedig még nagyobb esélyed lenne. Sok sikert!
2017. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!