Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy és miért lettetek Manches...

ReDDevil1878MU kérdése:

Hogy és miért lettetek Manchester United Szurkolók?

Figyelt kérdés

Manchester United Szurkolók!

Azt szeretném tudni hogy nektek milyen érzés manchester united szurkolónak lenni



2017. márc. 14. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt az agysebész kérdést...
2017. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt az agysebész választ.. minek irsz ide ha nem érdekel?? menny a f***ba
2017. márc. 14. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont ennyi észt néztem ki belőled elsőre :)
2017. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De okos vlki
2017. márc. 14. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Chelseas vagyok ugy igazán, amióta nézem a focit. De az összes többi angol premlig csapatot imádom, szeretem. Megvan hogy melyiket mièrt. Viszont a ManU-t Mourinho miatt(kedvenc edző talán) és Ibra miatt aki a legkedvencebb játékosom.
2017. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lettem az?A focit nézni TV-ben utáltam,nem kötött le.

Egyszer néztem egy Manchester United meccset 2002-ben ,amikor egy bekaptak 1 gólt,de a közönség 10 mp-vel a sokk után tombolt,ez megfogott néztem tovább, 20-25 perccel később gólt szereztek,befutott 1 7-8 éves kissrác,az őrök megfogták és kiakarták vinni,Scholes utánafutott elküldte üvöltve az őröket,és a kispadra ültette a srácot.Ez pont elég volt,hogy felkeltse az érdeklődésemet maga a foci és a klub

Majd megfogott minden ami a klubbal kapcsolatos volt :)

2017. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
GLORY GLORY Man United
2021. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!