Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy kell kombinált fogadást...

Hogy kell kombinált fogadást feladni tippmixen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom megérteni, tényleg csak azt mondjátok meg, hogy ha 8 eseményre fogadok, akkor, hogy lehet megcsinálni azt, hogy 6/8, vagy 7/8-as kombinációba még nyerjek (nyílván kevesebbet), ha bejön mind, vagy ha esetleg elmegy 1, vagy első esetben 2. És mik ezek a Lucky 31, meg ilyenek? Ennek van valami köze a kombinációhoz.


"A „Patent” 7 darab fogadás megtételét jelenti 3 különböző fogadási esemény kimenetelére. A „Patent” 3 db önálló (egyes kötésű), 3 db kettes kötésű és 1 db hármas kötésű fogadást tartalmaz. Bármely kiválasztott kimenetel eltalálása esetén a fogadás már nyereményre jogosít"


Ezt írja a Patentről, akkor itt 7 eseményt kell beikszelni és csak úgy érvényes? Ez a szöveg számomra értelmezhetetlen, mi a kötés, meg hogy döntöm el mit kötök, és az hogy fizet?



2017. ápr. 4. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy bocs, ha jól értem itt pl .3 a fogadási esemény, csak valamiért az 7db, amit nem értek. Hogy lehet egyszerűen egy 7/8-ba játszani? Légyszi erre válaszoljatok, mert nem találom, a szelványen ... :/
2017. ápr. 4. 17:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen beixeled a 8 tippedet de a szelvény alján nem a 8-ast, hanem a 7-est ikszeled be. A Patentnél, 3 meccsre kell csak tippelned. A 7 db fogadás úgy jön ki, hogy mivel itt már egy meccs eltalálásával is nyersz, 7 lehetséges kombináció van: 3 egy meccses, 3 két meccses és 1 meccses.
2017. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hopp, a végét elszúrtam:... 3 egy meccses, 3 két meccses és 1 három meccses.
2017. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon, ment a zöld. :) Értem, szóval a sima kombináció, csak ennyi, és ilyenkor gondolom rakhatok 4/8-ba is akár (mondjuk 6-7-re raknám max. 8 esetén). Ezeket a különleges kombikat még kicsit ülepítem. :D Nehezen, de belejövök, pár hete amikor elkezdtem ránéztem a szelvényre, és rosszul lettem :D. Mostmár egészen kiismerem magam, lassan minden funkciót kezdek ismerni, hogy mire van, miért van :D
2017. ápr. 5. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!