Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Barca vagy Real? Messi vagy...

Barca vagy Real? Messi vagy ronaldo?

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 18:05
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Bayern
2017. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Mindkettő egy élő legenda, hálát adok az égnek, hogy láthatom őket játszani.

Nálam azonban Ronaldo kettő tényezővel nőtte túl Messit.

1. A válogatottjában elért sikerek

2. Ronaldo Angliában is maradandót alkotott, kiváncsi lennék Messire, hogy ott is tudna-e ekkora spíler maradni(sztem igen)

2017. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Ronaldo (nagy betűvel).
2017. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Bocs azt nem írtam nagybetűvel. (Nem szándékos) :D
2017. júl. 5. 11:59
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

A Real jelenleg jobb, mint Barca, Messi meg százszor jobb mint Ronaldo valaha volt / lesz.

Nem hiába mondják, hogy Ronaldo a Föld legjobb játékosa, mert Messi egy másik bolygóról való :)

Amúgy, a hozzáértők nagy része is Messit mondja, ennyit erről.

Igen, Ronaldo komplexebb játékos, jobb fizikai adottságokkal rendelkezik, és jobban fejel. De kb ez minden amiben számottevően jobb Messinél.

Messi pedig szintekkel jobban cselez, sokkal jobban passzol, (sokkal több a gólpassza / kulcspassza is), talán jobban is védekezik bár egy támadónál ez nem mérvadó, és sokkal jobban lövi a szabadrúgásokat is. Gyorsaságuk nagyjából azonos, talán Ronaldo egy picit gyorsabb, ha a befejezéseket nézzük Messi egy picivel jobb, míg Ronaldo távoli lövései is jobbak egy nagyon picivel, de ezek nem mérvadók, mert ebben nagyon hasonlóak.


A tény, hogy Ronaldo ismertebb, Messi pedig elismertebb, megérdemelten, mert ő minden idők legjobbja, ez teljesen egyértelmű, főleg most, Ronaldon látszik az öregedés, és hogy mára egy befejező csatár lett, már a gyorsasága is kopott valamelyest, a cselei már évek óta egyenlők egy tehéntrágyával, és bár remek játékos még mindig, Messi szintjének közelében sem lesz soha.

2017. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóval nagyon egyet értek :D


Annyival egészíteném ki, hogy Ronaldo nagyrészt a szerencsének is köszönheti, hogy Portugáliával ért el eredményeket, míg Messi annak is köszönheti az eredménytelenségét Argentínával, hogy olyan balfék csapattársai vannak, mint Higuain, aki döntőben képtelen ziccereket belőni :)) már rég világbajnok, és a Copa America győztes lenne Messi, ha nincs Higany

2017. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

6-os

Mert Éder meg Adrien Silva a világ legjobbjai közé tartozik

2017. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Éder azért csak belőtte azt a győztes gólt, amitől Ronci a "mennybe ment" meg bezsebelt egy Aranylabdát a semmire
2017. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem is minden összejött neki ebben az elmúlt 1 évben. Számomra az idei EB volt a legröhejesebb...nem maga a Portugálokkal van bajom, hanem ahogy megnyerték. Csoportkörben 3. ik ként jutottak tovább úgy, hogy 1 meccset se nyertek meg és a Magyarok ellen úgy x eltek, hogy ki is kaphattak volna (Elek nem kapufát lő) és akkor már csoportból búcsúztak volna. Szegény Franciák meg hazai pályán, Németeket kiejtve ilyen piti módon kikaptak a döntőben.....Sajna VB t Messi már nem igen fog nyerni Ronaldo meg pláne nem. Hát ez van, ilyen lett a foci....nem hiába nem követem (kivéve az EB t).
2017. júl. 5. 23:28
 10/21 anonim ***** válasza:

Azért Copa-t még nyerhet, ami egyenértékű ugye az Eb-vel, illetve ne felejtsük el, hogy Argentína végre kapott egy normális, sőt, nemzetközi szinten is kiváló edzőt, Sampaolit aki már Copát is nyert ugye Chilével.. Akár még a VB is összejöhet egyébként Messinek jövőre, vagy még '22-ben is benne lesz a keretben, erre nagyobb összegben is mernék fogadni..

Egyébként röhejes, és teljesen érthetetlen, hogy miért vár mindenki Argentínától VB győzelmet, meg hogy ezzel a csapattal meg kéne nyerniük, blabla, most komolyan? :D Mije van Argentínának a támadósorán kívül? Főleg 2014-re értem, középpálya nulla, védelem nulla, egyedül a támadósoruk igazi világklasszis, bár ebben a tekintetben szerintem fejlődtek 2014-hez képest, én bizakodó vagyok, végre van egy jó kapus (bár nem világklasszis Rulli, ez tény, de jó kapus), Romero se volt rossz, de VB döntős szinthez kevés volt, a védelembe is van egy Musacchio + egy Otamendi, bár egyikük sem életbiztosítás.

A középpályán a sok minden nem változott, de van egy kiváló Biglia és egy Mascherano, + Dybala KTK, szerintem így lenne a jó felállás a Vb-re:


Rulli

Rojo-Otamendi-Garay-Mercado(vagy akár Mammana)

Mascherano-Biglia

Dybala

Di Maria-Agüero-Messi


De csatársoron nagyon nagy a választék, én adnék esélyt Higuain mellett Icardinak is, aki fantasztikus játékos évek óta, mégsem kap elég szerepet sehol..


Na mindegy, szerintem egy ehhez hasonló kezdővel azért lehet VB-t nyerni :)

2017. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!