Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeptemberben szeretnék...

Szeptemberben szeretnék elkezdeni teniszezni, de még sose fogtam ütőt. (? )

Figyelt kérdés

Szóval úgy gondoltam, hogy kéne valamit sportolnom, és a teniszre esett a választásom, mivel azt még nem próbáltam, és érdekel. Szeptemberben tervezem elkezdeni, mivel akkor indulnak általában az ilyenek. Csak egy a bibi: még soha életemben nem fogtam teniszütőt, és félek, hogy amellett, hogy totál amatőr vagyok, olyanokkal leszek egy csapatban, akik már nem annyira nagyon kezdők, mint én. Persze, mindenki kezdte valahogy, de félek hogy rettenetesen béna leszek. Mármint tudom, hogy az leszek, felkészültem rá, de azért bánt, hogy ennyire semmi alaptudásom nincs. Mit tudnék ezzel kezdeni? Elméletről olvasgattam, de mint írtam, még sose játszottam.

Nektek milyen volt az első óra?


2017. júl. 21. 12:23
 1/1 anonim válasza:
Ha teljesen kezdő vagy először jobb lenne egyedül magánórát venned valamelyik jobb edzőnél mielőtt elkezdesz edzeni csoportban. A jó oktatók meg tanítanak a nulláról, fejlesztik a labdaérzékedet és a mozgásodat. Először nem is fogsz ütőt a kezedben hanem csak labdagyakorlatok a szem-testkoordinációd fejlesztése és utána jöhetnek az alapütések. Viszonylag ha elszánt vagy gyorsan belejössz. Utána ha nagyon belejössz akár profibbakkal is simán képes leszel játszani annak ellenére, hogy nem kisgyerekként kezdted.
2017. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!