Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rövid haj ideálisabb vagy a...

Rövid haj ideálisabb vagy a hosszú, ha röpizni szeretnék? 15/L

Figyelt kérdés

Szeptembertől röplabdára szeretnék járni és az érdekelne, hogy a rövid haj jobb-e ehhez a sporthoz.


Mármint nem zavar annyira, mint a hosszú?

Sportoltam már előtte is, akkor nem zavart annyira, de néha kibomlott, nehéz volt felfogni utána, belecsapott a szemembe a vége.


Szóval mit gondoltok, praktikusabb lenne egy rövidebb, vállig érő haj, vagy a mell alá érő haj sem zavar semennyire?



2017. júl. 23. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem derékig érő hajam van. Úgy sportolok.

A hosszú haj szerintem szebb.

Én úgy oldom meg ezt a problémát, hogy egészen lentre,a tarkómhoz kötöm a hajam. Nem csap bele a szemembe, arcomba.

Sokkal kényelmesebb.

Szerintem ezt próbáld ki.

2017. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szép lehet a hajad! :)

Nekem addig sajnos nem nő meg...


Alulra volt, hogy kötöttem a hajamat, viszont az borzalmasan áll, mivel kerek az arcom, de biztos nem ez az egyetlen oka. :D


Köszönöm a válaszodat!! ^^

2017. júl. 23. 23:12
 3/5 Csakegyotaku^^ válasza:

Nekem egészen rövid hajam van, és egyáltalán nem zavar

Szerintem a lényeg annyi, hogy ne legyen a homlokodon haj, mert az viszont nagyon zavaró. Nem is a szembe lógó, de az se jó. De ha a honlokodra lóg, akkor jobban izzad, meg minden

2017. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ritmikus gimnasztika sportot űző lányoktól lestem el.Amúgy én hét és fél éve röplabdázom. Mondom hogy kell hosszú hajnal:

Csinálsz egy magasan levő viszonyilag szorosat és tartósát

Befonod vagy befonjak a hajad simán de szorosan raksz egy hajgumit a végére valamennyi kimarad a végen

Most felemeled a fonatot és a kimaradt rész a vége felfelé áll a véget ahol a fonat végen levő haj gumi van pedig alulról a fonás kezdeténél levő hajgumihoz hajtod.Tulajdonképp összekötöd a kettőt egy gumival.A sima rész ami pedig nincs befonva kicsit kilóg alul.

2-4perc és akáregész nap tart meg se érzed hogy van hajad

2017. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én felkontyolom a hajamat és kész, nem zavar, nem csapodik vele a szemembe stb.
2018. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!