Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek meddig jut a Vidi...

Szerintetek meddig jut a Vidi az Európa Ligában? Ezek után szerintetek bebizonyult hogy a videoton a legjobb magyar csapat?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az "bebizonyult" hogy nem vagy okos.
2017. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én kiégtem
2017. aug. 7. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kerete van, nagyrészt Európát megjárt játékosokkal, akik a Vidinél sokkal jegyzettebb klubokban játszottak kezdőként. Az edzőváltás jó irányba vezetheti a klubbot, jó edzőt kaptak, és a keretük se igazán változott. Szereztek egy minőségi támadót (Henty) és néhányabb cserepadra alkalmas játékost. A Partizan Belgrád körülbelül hasonló minőségű klub, 50-50% hogy továbbjut vagy kiesik-e innentől. Remélem továbbjutnak.
2017. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így látom, a kerete sokkal jobb a bajnok Honvédénál. Nagyvonalakban kicsit hasonlít a helyzet arra, amikor Sousával menetelt a Vidi 2012-ben, de most több magyar játszik a kezdőben, mint akkor. (Van, akit azért lecserélnék minőségibb játékosra közülük, egyes posztok nagyon "lyukasak".)


Kérdés, hogy ez a Vidi mire ment volna a Midtjylland ellen, tavaly ugye elég szoros párharc volt kettejük között, míg idén a Fradit simán verte a két meccsen a dán csapat.

2017. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem! A Videoton államilag pénzelt, undorító csapat. Az, hogy most sikeresek, semmit nem bizonyít. Nem azt mondom, hogy a szerencse miatt van, mert nem, de ettől nem lesznek ők a legjobbak. Minden csapatnak vannak jobb időszakai, nekik most van ez, de ne lássunk bele többet, mint ami valójában történik
2017. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!