Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focis kérdéseim vannak.16...

Focis kérdéseim vannak.16 éves vagyok és edzések után rosszul szoktam lenni, mit csináljak? Zavarhatja a lényt aki tetszik nekem hogy focizok?

Figyelt kérdés

Hányingerem kezd lenni és el kezd fájni a fejem erőnléti után. Az evéssel nem lehet gond, elég kalóriát viszek be.

Tetszik egy lány és náha szóba jön a foci és akkor el mondom neki hogy például a hétvégén lesz egy focimeccsem és nem tudom hogy ez zavarhatja-e. Ő is szereti a focit vagyis nézni mert van egy kedvenc klubja.



2017. szept. 2. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá,valszeg tulhajtod magad lassits le egy picit.
2017. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rosszullét: erőnlét hiánya, akár edzés közben is fogyassz folyadékot, ez segít.

Ennyi idősen pedig bírni kéne a tempót, de gondolom nem játszol még olyan régóta. Majd belejössz, idővel hozzászoksz.


Miért lenne probléma, ha focizol?

Nagyon sokan szeretik a focit, köztük nők is.

2017. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak 2 hónapja kezdtem nem amatőr szinten csinálni. Az erőnlétemben nincs gond testileg bírom (például a lábaim), az a baj hogy hányingerem lesz pedig tudom hogy bírnám.

2017. szept. 3. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!