Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti mit csinálnátok?

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Egy rövid kérdés lesz ne aggódj. A lényeg 15 vagyok, most kezdtem egy erős gimit, (magyar top 30-ban benne van azt hiszem) és eddig 7 évig judoztam versenyszerűen, aztàn 8.ban fociztam 6-7 hónapot. Most nem sportolok nyàr óta, csak néha lemegyek kondizni és ennyi... Rossz, hogy mindenkitől hallom,hogy így sportol, úgy sportol, vagy akar, mert amúgy én is imàdok, csak nem tudom beleférhet e az időmben. Milyen mozgàst ajànlanàtok így hétköznapokra? Jöhet bàrmi 🙄😏 köszi ti mit sportoltok?

2017. szept. 7. 22:03
 1/2 anonim válasza:
Milyen sportfajokhoz kötődsz?Én a helyedben vagy kipróbálnék sportokat, vagy folytatnám amit elkeztem.Futást is kipróbálhatod.Én atlétikázom, táncolok, röplabdázom,szertorna 12/L
2017. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Versenyszerűen már nem nagyon lennérdekel értelme elkezdened sportolni, vagy ha igen, akkor azt kitartóan kéne csinálnod. Én a helyedben visszamennék judozni, mivel az egy király sport és már van benne gyakorlatod.A kondi sem rossz, de ha csak hetente vagy 2 hetente egyszer jársz le, annak sincs semmi értelme, csak izomlázad lesz. Szurkolok, hogy találj megoldást. Én 2 éve verseny szinten asztaliteniszezem, megyében diákolimpián tavaly 2.lettem, idén a célom, hogy kijussak országosra. Amúgy 14 vagyok és lány
2017. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!