Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudnék így focizni?

Hol tudnék így focizni?

Figyelt kérdés
Elballagtam, nem focizok már iskolában sem. Az egyesületi focit meg abba hagytam az asztmám miatt. Hiányzik őszintén szólva a labdarúgás, de nem akarom korlátozni magam edzésekkel (meg az erőnlét is kaksi). Hobbi szinten hol tudnék így focizni?

2017. szept. 11. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy tipp, de szerintem focipályán. vagy felétek csak profi megélhetési sportolók léphetnek pályára?
2017. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyedül annyira nem szeretek focizni, mert tapasztalataim szerint a csapatsportok úgy jók. :D Pár embert össze tudok hozni persze, de az nagyon nem állandó érted. Másrészt pedig nagyjából így van. A gondnok hisztizik ha használod a pályát, gazátlan/ elkerítetlen pályák nincsenek is.
2017. szept. 11. 21:29
 3/5 A kérdező kommentje:
úgy nem jók*
2017. szept. 11. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Elismerem, van benne valami :D

Ha így kérdezed, akkor nem hiszem, hogy tudnál bárhol is, úgy ahogy te képzeled el. Mi is rengeteget fociztunk kiskorunkban, de sose volt megszervezve, csak összejöttek a haverok és mentünk..szerintem így amatőr szinten nincs más lehetőség. De fura, hogy nincs egy sportpálya, vagy valami, ahova bárki oda mehet

2017. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terembérlés?
2017. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!