Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sérüléssel meccsre menni!...

Sérüléssel meccsre menni! Tanácsok?

Figyelt kérdés
Üdv, múlt héten a jobb kezemen sikerült ínhüvelygyulladást szereznem egy edzés után, ez még nem is lenne baj csak hogy ezen a héten vasárnap meccsem van és a csapatnak egy igen fontos tagja vagyok, emiatt muszáj jatszanom. Ezért kérnek tanácsot hogy mit lehet meg ilyenkor tenni a pihentetés és az orvostól kapott gyulladás csökkentő szedését kívül ? Első sorban nem is az azonnali gyógyulás lenne a legfontosabb csak hogy tudják játszani, meccs után már bőven lesz ideje meggyógyulni.

2017. szept. 12. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kenni kell vagy Voltarennel (a kékkel), vagy Fastumgéllel (az már receptes). Naponta 2x 3x attól függ mennyire fáj. Meccs előtt Algopirin. Sok orvostól hallottam már a jegelést, igazából ugyanúgy nem ér semmit mint a fáslizás. Tehát ezt a kettőt hagyd ki. Bár nem írtad milyen sport? Gondolom kézi lehet vagy röplabda. Nem mindegy. Amikor a gyulladt felületet ütés éri, az csak rosszabbít a helyzeten. És számolj azzal, hogy ha mondjuk a mostani állapotban lenne 1hónap mire meggyógyul, lehet a meccs alatt annyit fog rosszabbodni hogy 3hónap lesz.


A tanácsokat leírtam, remélem segítettem vele, a meccshez sok sikert! És jobbulást!

2017. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod, igazad van a magát a sport-ot kihagytam Amerikai Futball, a napi kenegetés az megy szerencsére ennyit azért tudok, a borogatas/ jegeles szerintem sem ér túlságosan sokat aztán ki tudja.
2017. szept. 13. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!