Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudtok Budapesten olyan...

Tudtok Budapesten olyan floorball/innebandy csapatot, akik foglalkoznak kezdőkkel?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és már két éve szeretnék elkezdeni floorball-ozni. Az egyetlen gond az, hogy nem nagyon játszottam (általánosban volt egyszer labdavezetés, meg gimi első évben 1-2 játék de semmi egyéb), és nem találtam egyesületet a közelben. Ismertek olyan egyesületet, akik még ilyen "későn érőkkel" is foglalkoznak, és esetleg a budai oldalon (XI-XII-II. Kerület lenne a legoptimálisabb, de messzebb se bánom), vagy a környező településeken (ergo Budaörs, Budakeszi)?

Minden segítséget előre is köszönök! ^-^ (14/L)



2017. okt. 5. 19:10
 1/2 anonim válasza:
En csak Szigetszentmiklóson tudok egyesületet ahol foglalkoznak kezdőkel. de gondolom Az mar nagyok messze van
2017. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Phoenix fireballs. Ott talán
2018. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!