Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tenisz, kézilabda jó sport?

Tenisz, kézilabda jó sport?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14 éves fiú vagyok, 2 évig úsztam, és 1 évig kickboxoltam. Most gondolkoznék egy új sporton, úszással/box-szal nem nagyon szeretnék tovább foglalkozni. A teniszt és a kézilabdát céloztam meg, vélemények?

2017. nov. 2. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Teniszt ugy szoktak ajanlani, ha elegge penzes a csaladod. Mert tamogatast nem nagyon fogsz kapni, sajat penzbol kell elerned mindent.


Inkabb kezilabda. Abba jok vagyunk legalabb.

2017. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem venném túl komolyan, csak edzegetni szeretnèk valamit, rendszeresen. A teniszhez miért kellene (sok) pénz?
2017. nov. 2. 19:25
 3/13 anonim válasza:
Hobbi szinten nem olyan hűű de draga, de ez attol is fugg hogy egyeni orara jarsz (egyedul, talan egy baratoddal vagytok egy edzovel) vagy csoportosra.. en teniszezem mar evek ota, csak ajanlani tudom
2017. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Inkább csoportban csinálnám. Jól átmozgat? Lesz valami izomzatod tőle? Bár nem tudom hogy fiú vagy lány vagy-e :P
2017. nov. 2. 20:08
 5/13 anonim válasza:
100%
Lany vagyok. Hat ha komolyan csinalod es nem csak haberokkal szorakozni mesz, akkor atmozgat, el lehet azert faradni hobbi szinten is szerintem (bar en versenyszeruen csinalom, ugy el lehet😅). Izomzatod erositi foleg ha esetleg kondiznatok is edzesen (ne konditermes edzesre gondolj, hanem medicin labda, labmunkas letra, sulyos uto meg ilyenek) , de nyilvan leginkabb azokat amik fontosak a teniszhez.
2017. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És mennyire fognak kinevetni a lányok, ha fiúként megyek sportolni? Szerintem inkább lány sport, de chilles, szóval tetszik :D
2017. nov. 2. 21:15
 7/13 anonim válasza:
Lányos? Egyáltalán nem követem a teniszt, de Rafael Nadal meg Roger Federer nevét még én is hallottam.
2017. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oké megnyugodtam, csak azért tűnt annak, mert ezerszer lazább mint a küzdősport, sajnos ehhez mérek mindent
2017. nov. 2. 22:59
 9/13 anonim válasza:
100%

Egyaltalan nem lanyos😂 eddig edzettem mar jo par csoportban, altalaban egyedul voltam lany, vagy talan voltak meg 1-2en.. a ferfi tenisz (atp) sokkal hiresebb es kedveltebb is mint a noi (wta).. szemely szerint en peldaul utalom a noi teniszt😂


Azzal a kijelentessel azert nem ertek egyet hogy sokkal lazabb.. nem ertek a kuzdosportokhoz az igaz, de gondolom ott is eleg kemenyen kell edzeni.. a tenisz sem lazabb, max azert mert nem utnek meg. Ugyanugy jo labmunka kell, akarat, koncentracio, fejben vegig ott kell lenni. Na meg persze az utesek is eleg osszetettek, kell egy kis ido hogy el tudja sajatitani az ember. De persze amiket mondtam attol is fugg hogy milyen szinten csinalja az ember!

2017. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"mert ezerszer lazább mint a küzdősport" XD kis 14éves megmondja a tutit :D na persze
2017. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!