Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » NB 3-ban 180 cm-vel lehet védeni?

NB 3-ban 180 cm-vel lehet védeni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, szerbiai magyar, és két éve megye I-es szintű felnőtt bajnokságban védek,itt Szerbiában.Előtte 1. illetve 2. osztályú korosztályos bajnokságban szerepeltem.Úgy érzem képes lennek az NB 3-as szintet teljesitani, és az érdekelne legjobban, hogy mennyire fontos NB3-ban a magasság?Nehéz bekerülni egy 3. osztályú csapatba Magyarországon?Hogy néznek a délvidéki játékosokra a Magyar edzők?És még lenne pár kérdésem, ha valaki benne van a dologban akkor küldjön egy üzenetet szivessen elbeszelgetnék.

2017. nov. 4. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Casillas 182,Bravo 185 centi...
2017. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha Yann Sommer a 'Gladbachban és a svájci nemzeti 11-ben is kezdőkapus a 182 cm-es magassága ellenére akkor nem hiszem, hogy neked gondot okozna 180 cm az NB 3-ban.
2018. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szubudáj Bagatur ***** válasza:
Volt egy mexikói kapus, 130-szoros válogatott, szerepelt 2 VB-n, és csak 168 cm magas volt. Normális helyen, normális csapatban nem gondolom, hogy ez a testmagasság kizáró ok lenne.
2018. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szubudáj Bagatur ***** válasza:
Bocs kifelejtettem, Jorge Camposnak hívják.
2018. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!