Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Labdarúgó játékvezető képzés?

Labdarúgó játékvezető képzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne engem, hogy mennyire nehéz egy ilyen képzés. Mennyibe kerül a felszerelés. Elvégzése után, ténylegesen kap az ember meccseket.


[link]

Ezen az oldalon található a hivatalos képzés?



2017. nov. 23. 11:41
 1/3 A kérdező kommentje:
és még annyi, hogy nem késő 22 évesen elkezdeni?
2017. nov. 23. 11:58
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem nehéz a képzés, de kicsit készülni kell, mert általában a speciálisabb esetek szerepelnek a vizsgán.

Felszerelést pontosan nem tudom, apát kellene megkérdezni de szerintem 20-30 ezer Ft körül.

Tényleg kapsz az elvégzése után meccseket, először a legalsó osztályokba küldenek partjelzőnek, később ha lesz egy kis tapasztalatod mehetsz feljebb. El kell döntened azt is, hogy játékvezető vagy partjelző (asszisztens) szeretnél lenni. Fizikai szempontból szinte teljesen mindegy milyen állapotban vagy, vicc a teszt, ahogy a szellemi képességek is felszínre törnek 1-2 meccsen..

A díjazás egyébként nem rossz, legrosszabb esetben is 10.000Ft/hétvége. (Ennél nagyságrendekkel lehet jobb, még alacsony osztályokban is, de nem akarok regényt írni. :))

2017. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ... pl hol vezetsz... én pl az első 4 meccsen játékvezető voltam a 2. Meccsen már felnőtt meccsen...
2018. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!