Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Honnan szedik a srácok azt a...

Honnan szedik a srácok azt a focis játékot/kihívást, hogy 'sönözés'? Elterjedt ez?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha rosszul írtam volna :D És még milyen ehhez hasonló kihívások vannak?

2017. dec. 16. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
linkelj már be róla példát
2017. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem tudok, de az értelmét le tudom írni: 1 kapura játszanak, körbe állják a kaput és egymásnak passzolgatnak, 3 passz után a jelenlegi kapus elveheti a labdát. Ha sikerül elvennie vagy hozzá érnie, akkor az az ember áll be a kapuba, aki passzolt. Ha gólt kap a kapus, akkor lemegy egy élete, ha lement minden élete, akkor be kell állnia a kapuba háttal és a többieknek fenéken kell őt rúgniuk a labdával :) Remélem érthetően magyaráztam
2017. dec. 16. 20:07
 3/6 A kérdező kommentje:

Találtam egy videó részletet!

https://www.youtube.com/watch?v=Jx0slMS1ggA

4:48-nál van!

2017. dec. 20. 20:28
 4/6 anonim válasza:
Ez nálunk csak a "lengyel" :)
2017. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja és a fenéken rúgás az a p*csázás nálunk xD (előző voltam)
2017. dec. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2017. dec. 21. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!