Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kapusnak jó lennék vagy nem?

Topi40 kérdése:

Kapusnak jó lennék vagy nem?

Figyelt kérdés
Hali. 6-7 éve focizok. Eleinte védőként kezdtem, de rájöttem, hogy a mezőnyben sz-rt sem érek, mert labda nélkül gyors vagyok, de labdával nem tudok felgyorsulni, de amire felfigyeltek a barátaim, rokonaim, hogy a kapusságot külön szeretettel elvállalom és elég jól is tudok védeni. A kérdés: 183 cm magas vagyok 60-65kg 15 éves leszek januárban. Szerintetek még növök? Inkább ez izgat, mivel eléggé belassult most a növekedésem és kezdek rá parázni. És még valami: Nem tudom soha megfogni a labdát, csak akkor, ha nagyon nagyon koncentrálok rá és erőltetem, de általában mindent kiütök oldalra.

2017. dec. 31. 12:25
 1/1 tothp ***** válasza:

Ha nem megy, ne eröltesd. Válassz valami rendes sportot, ahol nincs útban a labda.

A világ legnagyobb hülyesége, hogy mindenki focista akar lenni.

2017. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!