Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixben fogadtam, és azt...

Fritz Roland kérdése:

Tippmixben fogadtam, és azt írja az eredmény.com, hogy walkover, és az lépett vissza, akire fogadta, ilyenkor buktam az egész mixet, vagy mi van?

Figyelt kérdés
Tippmixben fogadtam, és azt írja az eredmény.com, hogy walkover, és az lépett vissza, akire fogadta, ilyenkor buktam az egész mixet, vagy mi van?
2018. jan. 5. 16:57
 1/1 belapus ***** válasza:

"Bármilyen okból elrendelt törléskor az adott fogadási eseményre, kimenetelre

vonatkozó megtett fogadásokat visszamenőlegesen töröltnek kell tekinteni, és ezekben

az esetekben a befizetett téteket a fogadók részére vissza kell fizetni, illetve több

fogadási eseményre kötésben vagy kombinációban történő fogadás esetén a nyeremény

megállapításánál az I. 9.§(5) bekezdés szerint kell eljárni."

Ez áll a részvételi szabályzatban, amelyben ezt, és sok más egyéb kérdést is szabályoznak.

A visszafizetést úgy oldják meg, hogy 1-es szorzóval veszik figyelembe az adott eseményt.


[link]

2018. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!