Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért érzi úgy a magyar...

Miért érzi úgy a magyar fiatalok 70-80 százaléka, hogyha felhúz egy stoplist a lábára majd belerúg a labdába (az már mindegy hogy milyen pontosan) már joga van keménykedni és beszólni annak, aki vele van egy csapatban és éppen elront valamit?

Figyelt kérdés
Ez még mindig csak egy játék, amit szórakozásból játszunk. Legalábbis Magyarországon a sikerért játszani fölösleges:D

2018. jan. 23. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert csapatjáték. És a csapattagoknak egymásért kellene játszani, hogy minél jobbak legyenek. Ha 1 valaki ront, mindenki szív miatta.

Ez érvényes a jégkorongra, röplabdára, és minden csapatsportra.

2018. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de egy rossz passz miatt nehogy már pokollá tegye a másik életét. Egyébként röpiben ilyennel nem találkoztam, érdekes :)
2018. jan. 23. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert egyszerűen élvezik, ha van valamilyen ürügyük, hogy leszidhassanak másokat. Nem számít, mennyire vagy tehetséges, a focit lehetetlen úgy játszani, hogy egyszer se hibázz, még Messivel vagy Ronaldóval is megesik, hogy pontatlanul passzolnak vagy rosszul veszik át a labdát. Az ilyen fiataloknál a foci nem feltétlenül csak a játék élvezetéről szól, hanem az önfényezésről és a magamutogatásról meg arról, hogy produkálják magukat a haverjaik meg a csajuk előtt azzal, hogy ők bárkinek beszólhatnak, de nekik senki sem.
2018. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van a csapatunkban egy gyerek, full dagadt és nagyképű, fellökdös a testi erejével, baxtat mindenkit, de nem szólnak rá. Azóta nem járok edzésre.
2018. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sorstársak vagyunk, én is egy nagy dagadék miatt hagytam abba a focit. Na meg persze a kérdésben említett úriemberek miatt.
2018. jan. 25. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!