Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem érdekel senkit...

Miért nem érdekel senkit Magyarországon az NBA?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Engem se érdekel. De mondjuk kosárlabdát nézni szerintem totál unalmas, van néhány kunszt, azt látod orrvérzésig. Játszani sokkal izgalmasabb. Szerintem...
2018. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Halálosan unalmas nekem a kosárladba. Sok égimeszelő (közülük rengeteg néger) ugrabugrál, nincsenek nagy védések, mint a kapusos játékokban, sem nagy összecsapások stb. Nekem a labdarúgás, a viziladba és a kéziladba is nézhetőbb.
2018. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szomorú ezeket olvasni de nem szeretheti mindenki ugyanazt.
2018. márc. 5. 19:04
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
itthon a foci és kézi sokkal nézettebb.
2018. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel fociban, kéziben meg nincsenek nagy zsákolások. Arról meg, hogy nincsenek nagy összecsapások csak annyit, hogy beküldenélek a '' nagy négerek közé ugrabugrálni'' el sem tudod képzelni, hogy mekkora erő van egy 210 centis 120 kgs kigyúrt emberben. Azután rájönnél, hogy mi is az összecsapás.Nem az amikor egy 170 centis focistát meglök egy max 190 centis védő. Azzal, hogy négerek meg nem tudom mi a bajod.
2018. márc. 5. 19:17
 6/21 A kérdező kommentje:
Ezek közül a kosár az egyik legfizikálisabb sport. Foci sehol nincs ebben hozzá. A kézi a másik kedvencem de szerintem a vízilabda nézhetetlen ami ott megy centerben az másik sportágba illene.
2018. márc. 5. 19:23
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Más megközelítésben úgyis annyi amcsi szar megy a tévében, legalább sportműsort ne onnan importáljunk már.
2018. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Sporton kívül nem nézek semmit a TVben pont ezért.
2018. márc. 5. 19:28
 9/21 A kérdező kommentje:
Az sokkal izgalmasabb amikor percekig csak két védő passzolgat a kapussal hátul igazatok van. :)
2018. márc. 5. 19:35
 10/21 anonim ***** válasza:
15%
Én most hallom először az NBA-t. Ja, az a kosárlabda? Hát az dögunalom, egy falusi focimeccs körökkel dögösebb jelenség.
2018. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!