Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van itt olyan aki lottózóban...

Van itt olyan aki lottózóban dolgozik, vagy gyakran tippmixel?

Figyelt kérdés
Csak mert pár dologgal nem teljesen vagyok tisztában.

2018. márc. 9. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha felsorolnád a kérdéseidet, több esélyed lenne választ kapni, bár a neten is sokmindenre választ találhatsz a részvételi szabályzatban, útmutatókban.
2018. márc. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Utánnanéztem már több helyen, mégsem találtam sok dolgot. A kérdésem az lenne,hogy ha tegyük fel, hogy valaki nagy téttel játszana (pl 1 millio forint) és tegyük fel, hogy sokat nyerne rendszeresen, akkor a tippmixen is le tudják korlátozni úgy, mint a netes irodáknál? Pár embertől aki tippmixel azt hallottam, hogy nem, de a szabályzatban ezt találtam:


[link]

2018. márc. 10. 08:03
 3/3 anonim válasza:

Én gyakran tippmixelek. Az online Tippmixpro-n a maximum feltehető tét 100 000 forint. Lottózóba is le van korlátozva, szóval 1 milliót biztosan nem fogsz tudni feladni egyösszegbe.


Viszont részletekbe megrakhatod. Pl a 100 000-es maxnál maradva megjátszod 10 különböző szelvényen.


Lekorlátozni hogy tudnának, ha élőbe fogadsz? Hiszen ha nem szolgál ki a lottózós, akkor átmész egy másikba és kész.

2018. márc. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!