Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sportolók, focisták, edzők!...

Sportolók, focisták, edzők! Az, hogy minden gól után oda kell rohanni ölelkezni és gratulálni a társnak, az ösztönös, vagy parancsba adott?

Figyelt kérdés
Engem kicsit mindig lenyűgöztek a profi csapatjátékosok egymás közötti összetartásai. Én soha nem voltam csapatjátékos, és eléggé rideg ember is vagyok, tartózkodó, soha nem tudnék odamenni ölelkezni, meg paskolgatni a focista társaimhoz, már ha focista lennék. Profi ligákban, még a legnagyképűbb, legönzőbb, legnegatívabb kisugárzású focisták is bőszen odamennek gratulálni, ha valamelyik csapattársuk gólt lő, gondolok itt Ibrára, Balotellire, vagy még náluk is hidegebbnek tűnő focistákra. Ezt a fajta gratulálást az edző parancsolja meg, vagy ez olyan szinten ösztönből fakad, hogy egy csapatjáték másként el sem képzelhető? Például, hiába lenne egy csapatnak 11 istenszerű játékosa, ha nincs meg ez a fajta ösztönös összetartás, akkor nem tudnának sikereket elérni? Eleve, nem is igazolnának le visszahúzódó, rideg játékosokat, függetlenül attól, hogy milyen szinten játszanak egyénileg? Ez mindig is érdekelt... Mert attól tartok, hiába lennék én a világ legjobb játékosa, mivel nincs bennem ez az összetartozási ösztön, soha nem lehetnék sikeres...

2018. márc. 15. 18:14
 1/3 anonim válasza:
100%
Én nem focizok,csak judozok,de ha valaki ott nyer,akkor is odarohanunk a másikhoz,és megöleljük egymást,meg ugrálunk.Nem tudom,hogy milyen az érdeklődési köröd,vagy miben vagy jó,de ha valamit tényleg teljes szÍvből csinálsz,és csak egy pici sikert is elérsz,gondolom te is valamilyen módon örülsz,csak máshogy.Nem ezen múlik a győzelem,csak ösztönből jön.Én ilyenkor nagyon nem gondolkozok azon,hogy ki nézi,hogy hogy örülök,csak örülök,hogy sikerült valamit elérnem.Ez amúgy szerintem normális,nekem is van osztálytársam aki tesin ha nyerünk valamiben nem ugrál a többiekkel,csak mosolyog oldalt.Teljesen normális,értelmes,csak valamiért ez nincs benne.
2018. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Színház az egész világ.
2018. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Énis utálom ezt. Volt olyan, hogy 25x kellet ezt megcsinálni egy meccsen, annyi gólt lőttünk.
2018. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!