Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit jelenthet ez nála? Baj van?

Mit jelenthet ez nála? Baj van?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm akinek nincsenek barátai, depresszeiós, nagyon nagyon sokat sportol. Kérdeztem tőle, hogy hogy bírja ezt csinálni. Azt mondta, hogy fizikailag nem annyira megterhelő, de lelkileg nagyon fárasztó és örülnek a szülei, hogy addig sincsen otthon és ennek a lány is örül, hogy mindennap nagyon későn ér haza.

Kosarazik, tornázik, úszik, ez a lány.

15 éves.



2018. márc. 24. 12:13
 1/2 anonim válasza:
Szerintem jol csinalja, sportoljon csak tovabb. Fiatal, tini, ez egy ilyen idoszak.
2018. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem vannak barátaim,és depressziós sem vagyok,viszont én atlétizálok,táncolok és tornázok.Heti 6 edzésem van,aztán erre még jönnek a versenyek.Szerintem inkább fizikailag megterhelő.Nem tudom,hogy miért de én is szeretek későn haza érni.
2018. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!