Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 16 évesen késő elkezdeni focizni?

16 évesen késő elkezdeni focizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek késő lenne, vagy még van esélyem? Szeretnék végre sportolni és jól érezni magamat. Iskolában van néha bajnokság, de azt kevésnek tartom. Még lenne esély, főleg, hogy kapus szeretnék lenni, és nagy pályán játszanék szívesen. Még annyit, hogy 180 cm vagyok és volt már egy "focis" karrierem másfél évig, de azt abbahagytam bizonyos dolgok miatt.....



2018. márc. 24. 23:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy 2 és fél éve hagytam abba a focit.
2018. márc. 24. 23:13
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem késő;)
2018. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amatőr szinten, nem késő.
2018. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Totik0703 válasza:
100%
Figyelj a focit sose késő elkezdeni ha van szenvedélyed a foci iránt!!Azért ne számíts egy nb 1 es szintre de a sport mindig jó ha szereted csinálni akkor meg főleg!!Sok sikert
2018. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
melyik csapatba szeretnél menni?
2018. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #5 még nem tudom, mert nem találtam még csapatot
2018. ápr. 2. 23:09
 7/7 anonim válasza:
szia, sikerült csapatot találnod?, én ugyanígy vagyok vele, nem tudom késő e elkezdenem , még általánosban fociztam két évet, de abbahagytam, viszont most szeretnék eljárni kapusnak, de nem tudom nem e túl késő,de szerintem megpróbálom.. :) , amúgy gondolom fiú vagy?.,, én 16/l
2018. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!