Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi lesz a mai meccsek végeredm...

Mi lesz a mai meccsek végeredménye (Bayern-Sevilla; Juve-Real)?

Figyelt kérdés
Tippeljetek!

#Bajnokok Ligája #eredmény #labdarúgás #futball #BL #Juvebtus #Sevill #Beyern München
2018. ápr. 11. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó, hogy nem tippeltem. A Juve győzelmére gondoltam ugyan, de nem így...
2018. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Király Péter 1 ***** válasza:
Említettem is Juventus három nullra nyer behozza hártányt, hosszabbítás lesz, egy kamu tizenegyessel amit kaptak befújt nekik ez a csicska tovább mennek, ezt nem lehet ennyiben hagyni.. Egy emberi ítéleten múlik csapat sorsa aki tévesen ítél, na ne, tavaly is Kassai intézte el, Bayernt is mondtam x-re sokat ad tippmix.
2018. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat, én ugyan nem kedvelem a Realt, de akarhányszor nézem meg a jelenetet, jogosnak látom a 11- est.
2018. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egy más kérdés, hogy mi volt az előző meccsen, meg régebbi meccseken, de azért a jatékvezetőnek elvileg, az adott helyzetet megítélnie. Egyébként ugyanezt mondta Del Piero is, aki éppem ezért nem ért egyet azzal, amit Buffon mondott. Pedig azért Del Piero, aligha elfogult a Real javára.
2018. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"...az adott helyzetet kell megítélnie..."
2018. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!