Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Federer miért bukott ki...

Federer miért bukott ki annyira a 2009-es Australian Open elvesztése után, amikor már azelőtt is vesztett pár döntőt Nadal ellen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a feszültség már régóta gyűlt benne, kezdve a megalázó 2008-as Garros vereséggel.

Aztán utána mondhatjuk hazai pályán kapott ki, ott, ahol verhetetlen volt odáig, ugyanúgy Nadaltól ugye Wimbledonban.

Szerintem máig az a legfájóbb veresége egész karrierjét tekintve is. (Egyébként már az után a meccs után is sírt:


https://www.youtube.com/watch?v=68Q_z0iLIc8)


A 2009-es AO már csak a hab volt a tortán, sorozatban a harmadik bukott GS-döntő, ott jött ki rajta ez az egész "Nadal-fóbia" amiről már rengeteget beszéltek akkor is.

Az egész mezőnyt simán verte szinte mindig, de Nadalt valahogy nem tudta megoldani sosem.


Más kérdés, hogy szerintem remek pillanat volt ahogy megvigasztalta Nadal és igazi szimbolikus jelenet a rivalizálásukban még mindig..


Hát, aztán azóta eltelt 9 év, már más a helyzet.. repül az idő :-o

2018. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!