Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Soha többé nem focizhatok 😭? 15f

Soha többé nem focizhatok 😭? 15f

Figyelt kérdés

Elöre is bocsánat a hibákért de ausztriában vagyok kicsi korom óta.


Szoval 1honapja haverokkal gyakoroltunk a hétvégi meccsre amikor elestem és kificamodott a bokám valamint bedagadt a térdem amit utána meg is kellet mütteni. Nekem az életem a foci söt még át is hivtak egy városi csapathoz ahol heti 4 edzésem lett volna és minden szombaton meccs de az orvosok eltoltottak a focitol. Most mit tudok csinálni eddig minden nap tanulás után mentem focizni most már edzésre se mehetek most mit csináljak én nem vagyok au a 4fal között ülö tipus igy mit tudok csinálni ????😞😞



2018. ápr. 19. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Más sportot kell találnod, ahol nem veszed ennyire igénybe a térded.
2018. ápr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bohos Kornél példáját tudnám felhozni. Ő egy magyar testépítő akinek mindkét bokája eltört egy lábtoló gépen több száz kg alatt. Az orvosok azt mondták neki hogy el lehet felejteni a guggolást, testépítést stb. Azóta felgyógyúlt a sérülésből és 300 kilókkal guggolgat szóval..igen..az orvosok hajlamosak túlreagálni a dolgokat. Nyilván ez nem azt jelenti hogy figyelmen kívül hagyod amit mond és rögtön mész focizgatni a haverokkal de miután eleget pihentetted el lehet menni hosszabb sétákra, megnézni hogy reagál majd lépésről lépésre kocogás, futás, sprint, foci.
2018. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ott van boxolóknál Vinny Pazienza. Súlyos autóbalesete volt,az orvosok azt mondták,örülhet,ha újra járni fog. De ő az orvosok tiltása ellenére elkezdett edzeni és 13 hónappal később újra ringben állt,majd később világbajnok lett. A "Vasakarat" című film erről szól,ha gondolod nézd meg.
2018. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!