Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudok tollaslabdázáshoz...

Hol tudok tollaslabdázáshoz partnert találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék elkezdeni mozogni egy kicsit, most, hogy itt a szép idő. :) Sajnos nem igazán állnak közel hozzám a sportok, de a tollaslabdázást mindig is szerettem, és szerintem a célnak megfelelne. Viszont sajnos nincs olyan barátom/ismerősöm, aki a közelben lenne (13. ker), és ráérne heti 2-3 alkalommal velem játszani egy kicsit.

Úgyhogy érdekelne, hogy van-e esetleg köztetek olyan, akit szintén érdekelne a dolog, vagy esetleg tud olyan helyet, ahova eljárhatnék. :) A válaszokat előre is köszönöm. Egyébként 21 éves lány vagyok.



2018. ápr. 20. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezzel a problémával mi is küszködünk, sajnos kevés tornateremben van felfestve tollaspálya. A XIII ker-ben pont van egy klub, az Angyalföldi BC, valahol a Láng Sportcsarnok környékén vannak edzéseik úgy tudom, de ezen a linken elérhetőségük is van:

[link]

A IV. kerületben több helyen is lehet játszani és persze a Hodos Tollaslabda Csarnok a Külső Váci Útnál direkt erre épült. Én a családdal a Műegyetem Sportközpontjába szoktam lemenni, de oda sem egyszerű időpontot foglalni.

Ha nagyon nem találsz senkit, vagy nem akarsz kezdőként egy klubnál kopogtatni, eljöhetsz velünk ha gondolod. Nagyon jó sport egyébként, van benne taktika, ügyesség, gyorsaság és sok móka:)

2018. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!