Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Idén ki nyeri a vb t?

Idén ki nyeri a vb t?

Figyelt kérdés
Mérlegeltem és arra jutottam, hogy Braziloknak van a legnagyobb esélye. Hogy miért, mert sokkal jobb a keretük, mint 4 éve. Van egy Neymar,Coutinho,Firmino,Dani Alves, Marcelo, Casemiro és még sorolhatnám. Egy nagyon szívos és erős keret. Mondom ezt, aki Argentin párti. :D másik esélyes a Németek (sajnos XD). Szintén tele nagy nevekkel. Még Spanyolokat sorolnám ide, de többi válogatottnak nincs sok esélye. Argentinának, vagyis Messinek 4 éve kellett volna megnyerni......idén sajna nem jutnak sokáig. Portugália is max negyeddöntő, Belgák is kb. persze ez csak az én véleményem, lesznek meglepetések, de kiváncsi lennék a ti véleményetekre. Irjátok le kiknek szurkoltok és hogy ki nyeri, illetve ki hol végezhet a vb n. :D

2018. ápr. 28. 22:47
 1/10 anonim válasza:
Lehet, hogy csak elfogult vagyok, de én a németeket látom legesélyesebbnek
2018. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Reális esélye a Németeknek, Spanyoloknak, Franciáknak, és esetleg a Belgáknak van.

A legnagyobb esélyesek szerintem a németek, egyszerűen annyira stabil csapatuk van, hogy az elképesztő, konkrétan C csapattal nyerték meg a konf. kupát..

A Franciák is nagyon erősek, a keretük elképesztően sokat erősödött a legutóbbi VB óta, az EB-n látszott, hogy milyen erősek (bár nekik inkább a jövőben lesz világverő kerete, nézd meg milyen 20 éves tehetségek vannak: Lemar, Dembelé, Lafont, Mbappé, Martial, Tolisso, stb)

A spanyolok és a belgák nagyon nagy kérdőjelek nekem, a spanyoloknak most az elmúlt 4 év után úgy látom, hogy végre elég stabil és nagyon erős keretük lett, de az EB-n is lebőgtek, kérdés, hogy most mi lesz velük.

A belgák meg szerintem a legjobb csapat a világon, mégsincs bennük elég erő, jó kérdés, hogy mi lesz velük..


Akiknek nincs már reális esélye az szerintem az Argentín meg a Brazil válogatott, a braziloknak erős csapatuk van (de azért a francia, német csapatok erősebbek, talán a spanyol is), viszont nagyon instabil, képesek kikapni jóval gyengébb noname csapatoktól is, illetve ha nem megy a játék a klasszisoknak akkor meg vannak lőve.

Az argentinoktól meg mindenki vb címet vár, meg messitől is, holott a támadósorukon kívül kb nincs csapatuk, nem értem az embereket komolyan mondom :D Messi egyedül nem fog vb--t nyerni, főleg ha olyan emberek vannak körülötte, mint Higuain, aki 2 méterről nem tud üres kapura gólt lőni.


Portugália, Uruguay, Anglia meg egy top 4-re esélyesek lehetnek akár (valamelyikük legalább), de nyerni nekik már nincs semmi esélyük.


Én viszont személy szerint horvátországtól vagy lengyelországtól meglepetést várok

2018. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
En a nemetek tartom a legesélyesebbeknek. Rajtuk kívül még a spanyolokat, franciákat, brazilokat latom esélyesnek, nagyjából ebben a sorrendben.
2018. ápr. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A németek vagy a spanyolok.
2018. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a spanyoloknak szurkolok és szerintem ők vagy brazilok. Spanyoloknál ott van Diego Costa, Isco, Ramos, De gea, Asensio. Braziloknál pedig Coutinho, Alisson Becker, Neymar meg még sorolhatnám.
2018. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez a Belga istenités évek óta...nem fognak ők semmi eredményt elérni.Idén a Németek nem nyerik meg a vb-t, Schweini, Lahm, és Neur nélkül? A spanyolok fognak nyerni, de jók lesznek a brazilok, a németek, a franciák is.
2018. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szubudáj Bagatur ***** válasza:
Nálam a sorrend: Németország, Brazília, Spanyolország
2018. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Brazília vagy Németország.
2018. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én meg a spanyol, brazil ajnározást nem értem, a spanyolok ugyanilyen erős kerettel égnek le folyamatosan már 4 éve, a brazilok meg közel se olyan erősek hogy vb-t nyerjenek, ráadásul nagyon kiegyensúlyozatlanak
2018. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Most így visszanézve vicces, hogy szinte mindenki a németeket írja, miközben már a csoportmeccseken kirepültek xDD
2018. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!