Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék ismét elkezdeni...

BotondH kérdése:

Szeretnék ismét elkezdeni focizni. Az MLSZ Adatbankban bent vagyok 2008. 09. xx igazolással ott ahol játszottam. Mit kell tennem hogy ismét kapjak igazolást? Illetve ha játszani szeretnék akkor kihez menjek oda?

Figyelt kérdés

#futball #fociigazolás
2018. máj. 7. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahol folytatni szeretnéd csapat ott megmondanak mindent. Mivel már van igazolásod csak sportorvosi kell neked.
2018. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a sportorvosin mit csinálnak?
2018. máj. 17. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Komolytalan az egész. Lekell vizelned egy arra a célra kitalált papirt (talán indikátor a neve ebbe nem vagyok biztos) Aztán megmutatni orvosnak gondolom ha valamilyen szinbe elváltozik akkor derülne ki hogy van valami bajod. Aztán fogadat megvizsgálja megkérdezi volt e rosszuléted futás közbe vagy valami. Aztán jobb helyeken lemérnek kg ba is meg cm be , rosszabb helyeken szimplán bemondod mennyi vagy. Aztán ekg vizsgálat és ennyi
2018. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha megvan akkor gondolom beírnak a csapathoz :)
2018. máj. 18. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!