Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A magyar válogatottnak a...

A magyar válogatottnak a közeljövőben terveznek valami új mezt vagy a a gyengébb szereplés miatt ez most nem olyan fontos?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 18:35
 1/7 A kérdező kommentje:
aki valami infot tud az kuldjon linket
2018. máj. 19. 18:36
 2/7 anonim válasza:
100%
Inkább stadionokat terveznek nekik
2018. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért kellene új mez? Mindig is ez a meggypiros meze volt a magyar válogatottnak. Természetesen a legújabb Adidas garnitúrából.


Amúgy már az is nagy szó, hogy a számok fölé végre nevek is kerültek.

2018. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
Majd a Mészáros-féle 2RULE szerelés meggypiros helyett narancssárga lesz...
2018. máj. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan terveznek. Ha már a csapat sz*r, legalább a mezük legyen jó...
2018. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat azt gondoltam hogy a megfypiros szín megmarad csak ugye sorba jönnek ki az új adidas mezek pl: Wales Skócia Észak írország vagy akár Skócia jó tudom ne hasonlítsuk össze a magyarral de körübelül mi is velük együtt szoktunk kapni új mezt
2018. máj. 20. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták annyi változás lesz, mindenáron Mészáros Lőrinc cégével akarják csináltatni majd a 2Ruleval, ígyis már ők csinálták volna a mezeket, de szerencsére még az Adidassal szerződés van.
2018. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!