Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focicipőt akarok venni de nem...

StanaZoLl kérdése:

Focicipőt akarok venni de nem tudom hányas a lábam. Hogyan mérjem meg?

Figyelt kérdés
nem tudom pontosan hányas a lábam mert van 43-44 es cipőm is és mind a kettő jó a lábamra és pont jó én meg foci cipőt akarok venni de interneten ((pontosabban Adidas predator 18.3)) <--- de ez mindegy szóval hogyan mérjem meg a lábam?

2018. máj. 19. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor vedd a nagyobbikat, maximum kicsit jobban meg kell húzni a fűzőjét.

Nem tudod lemérni a lábadat sehogy. Ha a szabvány mérettáblázat szerint neked 42-es lábad van, akkor most akkorát rendelnél? Az a baj, hogy egyes gyártók termékeik között hatalmas különbségek is vannak. Nekem a jelenlegi cipőm 45-ös, az előző meg 43-as volt. De régen meg 40-es cipőket hordtam, pedig nem változott semmit sem a lábam (van régi 40-es cipőm és még mindig jó).

2018. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó-jó de a focicipőnél jó ha szimul a lábadra és pont a méret mert ha nagyobb nem jó rossz a rugas futás stb
2018. máj. 20. 00:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor élőben kell megvenned. Más opció nem nagyon van. Vagy ha nem is megvenni, legalább felpróbálni egy boltban ahol van olyan típus.
2018. máj. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Copát, ne ilyen műanyag vacakokat!


A Copa ráadásul kengurubőrből van, tehát még tágulhat is a lábadon.

2018. máj. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!