Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Elmagyaráznátok nekem érthetőe...

Elmagyaráznátok nekem érthetően, hogy mit jelent tippmixben a kombinált fogadás, illetve a kötések lényegét?

Figyelt kérdés
Előre is köszi mindenkinek. A többi szabállyal nagyrészt tisztában vagyok .

2018. máj. 30. 15:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogy mit jelent a többes kötés példával ?
2018. máj. 30. 15:52
 2/9 anonim ***** válasza:
A többes kötés, egyszerűen csak azt jelenti, hogy nem egy meccsre fogadsz. Ha kettőre az kettes kötés, ha háromra, az hármas kötés, stb.
2018. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kombinált fogadásnál meg akkor is nyerhetsz, ha nem találod el mindet. Peldául egy 3/5-ös kombinációnál, 5 esemenyre fogadsz es ha harmat eltalálsz, mar nyersz valamennyit.
2018. máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És akkor ott hogy vannak a fizetési információk ? Kérlek írjatok egy-két példát !
2018. máj. 31. 14:31
 5/9 anonim ***** válasza:
[link] Ha mondjuk, egy 3/5- ös kombinációt játszol, 100- ft- os alaptéttel, akkor 1000ft a feladási díj. A szelvenyen, amit kapsz, csak a maximális nyeremény(ha mind az 5- öt eltalálnád)lesz feltüntetve, de ha hármat találsz el, mar akkor is nyersz. Ezesetben a 100ft szorzódik az eltalált meccsek oddsaival. Ha 4-et talalsz el, akkor már több a nyeremeny, mert több 3-as variació(4) van, amit eltaláltál. A nyereményt csak akkor tudod kiszamolni, ha már tudod, hogy melyeket találtad el, hiszen az oddsok mások.
2018. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként kombinalt fogadast szerintem, inkabb csak 2 feletti oddsokkal érdemes igazán játsszani.
2018. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talan itt mégjobban látszik: 3 körüli oddsokkal, már 3 találatnál is 2700ft körüli a nyeremény az 1000ft-ra, ha mind az 5 megvan, akkor már 27000ft. [link]
2018. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat, megsem latszik, mert magát a kitöltött "szelvenyt" nem sikerült linkelnem, de talan a leírtakból is erthető nagyjából.
2018. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezt értem, köszönöm !

És, ha pl adott 2 meccs, akkor kombináltban, vagy kettes kötésben éri meg jobban feltenni ? Mik az eltérések az összegeknél , meg a befektetésnél ?

2018. jún. 2. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!