Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mire leszünk...

Szerintetek mire leszünk képesek a jövő héten kezdődő labdarúgó világbajnokságon?

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ordítozásra, pusztításra, bíróverésre.


mi kell még, hogy jól érezzük magunkat? talán sok sör.

2018. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
maximum 20 gólt fogunk kapni... meccsenként...
2018. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, lemaradtam valamiről? Magyar csapat nem vesz részt!
2018. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon jól fogunk szerepelni. Veretlenül fejezzük be a vb-t...
2018. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a játékosainkat elviszik ezek után az európai topcsapatok?
2018. jún. 6. 17:37
 6/7 A kérdező kommentje:

16:52


A kérdést a humor kategóriába szántam, csak átkerült ide.

2018. jún. 6. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elfogyasztunk fejenként úgy 4-5 liter sört per meccs. Igaz, hogy öregszik már a brigád, de a rutin nagyon sokat számít az ilyen tornákon, sok múlik majd azon is, hogy hogyan osztjuk be az erőnket. Ezzel szerintem nem lesz gond, biztosan nem fogunk a VB végére elkészülni az erőnkkel (már ha egyáltalán eljutunk addig :D). Ilyen szempontból mindenképpen előnyben vagyunk az előző VB-hez és a riválisokhoz képest is. A vízválasztó mindenképpen a negyeddöntő lesz, ha addig eljutunk akkor ott már töményezni is kell. Ha képesek leszünk hideg fejjel, higgadtan gondolkozni és ki tudjuk használni a rutinunkat akkor akár a döntőig menetelhetünk. Ott meg ugye már bármi megtörténhet. :D Én bízom a jó szereplésben.
2018. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!