Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sok pénzért a drágább Leekenst...

Sok pénzért a drágább Leekenst, vagy az "olcsóbb" Szélesi Zolit vagy bárki más "olcsóbbat", látnád szívesebben a labdarúgó válogatott szövetségi kapitányi posztján?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy nem érdemes erőltetni a méregdrága gázsiért dolgozó (külföldi) edzőket. Ezzel a játéktudással rendelkező, játékos anyaghoz teljesen megfelel egy "no name" olcsó hazai edző és azt a pénzt amit eddig Storck-ra meg Leekensre költenek spórolják meg és költsék a fiatalokra meg az utánpótlásra. A játékosaink játéktudását figyelve, teljesen felesleges itt a méregdrága edző a válogatottnak, sz@rból várat egy külföldi vagy sztáredző sem fog csinálni.

Mi a véleményed? Te hogy gondolod a lejátszott válogatott meccsek után ez a Leekens meg méregdrága híres (külföldi) edző dolgot?



2018. jún. 12. 18:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezek után az eredmények után mélyen el kellene gondolkodni az MLSZ-nek szerintem.
2018. jún. 12. 18:25
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Pont a magyar edzok miatt tartunk ott ahol.

Nemcsak felnott szinten, de mar a 6 eves gyerekektol is el kellene tiltani a magyar szagembereket.

2018. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor tolják bele az edző képzésbe azt a pénzt.
2018. jún. 12. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát, nekem eddig nem tűnt fel, hogy a jóval drágább külföldi edzőkkel, többre jutnánk. Akkor meg minek?
2018. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát ez az én sem értem minek kell drága külföldi edzőket hozni ilyen játéktudással rendelkező válogatott játékosokhoz.

Majd ha lesz két, három top bajnokságban, alap emberként top csapatban rendszeresen pályára lépő játékosunk akkor talán el lehet gondolkodni egy külföldi szakemberen, de addig teljesen feleslegesnek tarom a méregdrága külföldi szakembereket a válogatott élére ültetni. Erre a játékos garnitúrára pénzkidobás a drága szakember. Egy Feröer szigetekkel szemben meg Szélei Zoli is tud eredményt produkálni, nem kell oda Leekens meg Storck.

2018. jún. 13. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Nevetséges, mikor Egervári volt a kapitány mindenki azt mondta hogy külföldi edző kell aki behozza a szaktudást, meg a magyar edzők "romlottak", mikor külföldi edző van akkor az a baj hogy nem tud kommunikálni a csapattal meg ilyen baromságok :D

Egy edző nem attól lesz jó hogy magyar / külföldi, persze külföldi mindenképpen jó választás mert magyar edzőből minőségi alig alig van. Viszont ha külföldi edzőt választunk, akkor ne egy ilyen senkit már mint Leekens könyörgöm :D

Egyébként én az eddigi edzők közül az Egervári éra óta Storckkal voltam a legjobban megelégedve, szánalmas hogy a csodálatos EB után nem sikerül EGYBŐL kijutni egy VB-re és már elküldik őt.. Igen, becsúszott egy Andorra, voltak rossz meccsek, de maga a pozíció a tiszta REALITÁS. Fogadjuk el, hogy ilyen kerettel a büdös életbe nem fog válogatott (Európából legalábbis) VB-kre kijutni. Egyszerűen nincs meg hozzá a játékosállomány. A kormánynak meg a stadionok helyett inkább az utánpótlásba kéne minél többet nyomnia, ha Viktor még életében VB-n akar szurkolni a magyaroknak.

2018. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az kell, ami Dél-Koreában van. Vigyék el őket két évre katonának, ha nem érnek el komoly eredményt nemzetközi versenyeken. Mondjuk úgy nehéz is produkálni, ha ki sem jutnak.
2018. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem elhanyagolható tény, hogy nekik Észak-Korea a szomszédjuk..
2018. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!