Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért eszik meg a bírók még...

Miért eszik meg a bírók még mindig C. Ronaldo kamu eséseit?

Figyelt kérdés

2018. jún. 16. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Egyrészt mert sztár, így nem mernek ellene fújni. Másrészt van annyira profi, hogy olyankor dobja fel magát, amikor a bíró nem látja rendesen. Mindenesetre ha egyszer visszavonul, fényes színészi karriert futhat be.
2018. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
pont tegnap néztem egy videót, hát azt hittem besz-rok a röhögéstől. hihetetlenül nyomorult, hogy ez az ember, akiért milliók rajonganak (köztük rengeteg gyerek) úgy viselkedik mint egy hisztis p-csa. nyilvánvalóan hozzá se értek, de eldobja magát a földön. annyira szánalmas
2018. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem már mindig ez jut eszembe, amikor CR-t látom focizni:

[link]

2018. jún. 16. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan kicsit sem kedvelem Ronaldot, de kamu esések ide vagy oda, nem sokan tudják azt a "futballból", mint ő.
2018. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon gáz az az ember, ahogy az is hogy mennyire túl van sztárolva meg mennyire mákos. Persze, úgy könnyű sztárnak lenni meg ontani a gólokat ha mind a 10 játékos téged szolgál ki... Ma is olyan hitvány játékkal nyertek hogy csak na. Ronaldo mű esései meg külön kategória. Hozzáérnek úgy vágja hanyatt magát mint akibe egy sorozatot engedtek, aztán meg fetreng, csapkod, óbégat, de mikor befújják neki a 11-est akkor rögtön jobban lesz. Szánalom. A mai játékuk is 0 volt, Marokkó két kezezés 11-est sem kapott meg, mert kötelező Ronaldót VB-címig tolni. Közben a labda alig volt náluk. Őszintén remélem hogy valakitől, mondjuk a németektől vagy a braziloktól belefutnak majd egy istenes pofonba, és mehetnek haza. Szégyen hogy ezek EB-t nyertek két éve. Én semmibe nem nézem Ronaldót, ahogy egyébként Messit meg Neymart se. Mindhárom túlértékelt, túlfizetett majom. Vannak sokkal jobb játékosok is, rögtön mondjuk Diego Costa vagy az orosz Cserisev.
2018. jún. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Manapság már rengeteg focista nyávogós p***a de én eddig életemben a német Lahm-ot láttam a legtisztességesebbnek
2018. jún. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kriszpo ***** válasza:
100%
Őszintén örülök annak, hogy vannak olyan emberek, akik tisztán látnak, de sajnos ezek a dolgok nem fognak változni. Ahogy a focisták között, úgy a zenészek, színészek, sportolók között is vannak olyan "sztárok", akiket mindig istenítenek annak ellenére, hogy sokszor nem jobbak, mint a társaik. Mindig kell egy "csont" amin rágódni lehet.
2018. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azért mert az egész foci meg van játszva
2018. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért ma Neymar produkciója se volt semmi, szerencsére azt már kiszűrte a videobíró. Utóbbi azért elég rossz fejlemény az ilyen primadonnáknak. Egyébként lehetne ilyen focista Oscar-díjat ítélni, a nézők szavazhatnának a győztes alakításról :)
2018. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!