Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet belőlem focista?

Lehet belőlem focista?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 és fél éves vagyok. Mindig is szerettem focizni, de nem gondolkoztam csapatban.

De szeretném kipróbálni. Szerintetek milyen esélyeim vannak?

Nem vagyok a legjobb, néha van egy kis figyelem-problémám, amikor úgymond leblokkolok, nem passzolok, tehát nem vagyok hozzá szokva a nagyon gyors menetekhez.

Ennek ellenére tudok focizni, mondják sokan nekem, miért nem járok csapatba, meg ilyenek. Fizikailag is úgy vagyok, ha kell, szinte egy egész meccset kibírok intenzív futással. Cselezés és trükközés az mikor hogy megy... mint már említettem, sokszor leblokkolok, és nem tudom mit csináljak. Levegőben nagyon jól tudom kezelni a labdát, dekázásban tényleg jó vagyok. Célozni is tudok, de nagyon erősen nem tudom megbombázni a labdát.

Lehetnék szerintetek focista? És milyen eredményeket érhetnék el? Esetleg pl. válogatott játékos? Köszönöm a válaszokat.



2018. jún. 16. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Válogatott játékos egyértelműen nem lehet belőled.


Hobbi csapatban minden további nélkül.

2018. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A sztarok mar gyerekkoruk ota fociznak focisuliban...
2018. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A tehetseges fiatalok is megszoktak keresni a cegek, es athivnak oda es kap tamogatast melle...
2018. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne halgass senkire. Ha beleteszel eleg idot es energiat, akkor barmit elerhetsz. En nem focista vagyok (sajnos), de amikor elkezdtem az uzleti elettel foglalkozni nekem mindenki azt mondta hogy nem nekem valo, nem lesz belolem semmi, inkabb menjek tanulni. Azok az osztalytarsak es ismerosok akik ezeket mondtak most szarert-hugyert dolgoznak munkavallalokent, en pedig ez ido alatt annyit kerestem amit ok osszesen se fognak soha. Ne hallgass senkire. Ha van egy almod akkor tegyel meg mindent. Hajra ✌
2018. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem gyerekkoromban senki nem mondta, hogy menjek focizni csapatba. Mindig játszottam otthon, a pályán, de csapatban soha.

Osztálytarsaim, a baráti társaságom nem volt sportos.

Szüleim se mondták, lenne ilyen lehetőségem.

4. válaszoló: nagyon köszönöm! Hálás vagyok, igazán. Egyetértek veled. Bármit el lehet érni.

2018. jún. 16. 20:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Valogatottságról szerintem, ne álmodozz, 17 evesen, hiszen van vagy 10 év lemaradasod a hasonló korú focistakhoz képest. Ráadasul, az sem túl bíztató, hogy sokszor leblokkolsz, nem tudod, hogy mit csinálj, nem passzolsz,
2018. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Megye 1-2-es, esetleg ha nagyon tehetséges vagy NB3 vagy 2

Válogatottról ne is álmodj

Bocs de engem ez a "bármit elérhetsz" duma nagyon idegesít, ráadásul egy baromság az egész.


Mi van ha nekem az az álmom hogy én legyek Superman? Hogy érjem el? Na?


Hogy legyek halhatatlan? Ez az életem célja


Érted, kisarkított példák de na, a lényeget mutatják

Persze vannak példák pl Bacca aki 22 évesen egy halász volt, aztán megjárta a Milant is, de egymilliárdból egy ilyen szintű tehetség van a világon, nincs rá komoly esély hogy pont te vagy az.


Nagyon divat lett a magyar játékosokat szidni, de ők is olyan képzettek, amit egy ember aki 17 évesen kezdene el megtanulni focizni, nem érhet el.

És hol van még ehhez képest a válogatott szint..

2018. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Már kiskorom óta focizok, csapat nélkül. Nem most kezdtem a sportot.

Megyek, szerencsét próbálok.

2018. jún. 17. 21:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Remek. Nem mondtam, hogy ne tedd, (egyébként is érdekes lenne ha egy gyakori válaszoló miatt adnád fel), sőt, ha szereted nyugodtan csináld

Csak leírtam hogy válogatott szintre már nincs esélyed, persze ha szerencsés és jó vagy, akár még meg is élhetsz belőle (legyen így)

Sok sikert!

2018. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jún. 18. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!