Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha valaki külföldi a csapatban...

Ha valaki külföldi a csapatban, az jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy adott focicsapatban sok a külföldi az jót tesz a csapatnak vagy nem?

Én úgy látnám szívesen a csapatokat, hogy pl. olasz csapat, akkor olasz játékosok vannak csak, magyar akkor magyar stb.


Ha nem érted a másik nyelvét, akkor az nem hátrány meccs közben?

Vagy egyébként úgy a "csapatérzés" kialakításában?



2018. jún. 17. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván hátrány először, főleg ha maga a játékos nem beszél még angolul sem, vagy esetleg a csapattársai

De muszáj külföldi játékosokat igazolni, főleg ha a saját országban csak hulladékok játszanak (magyar, angolokra is jellemző ez)

Persze az idővel összeszoknak a játékosok de azért a saját nemzeteddel jobban megérted egymást

2018. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hátrány. Egy jó játékos hozhat magával olyan tudást ami itthon nem ismert,stb. Máshogy nézi a dolgokat és felfigyelhet olyan dolgokra amit amúgy a játékosok nem néznek. Persze ez igazán csak messziről jött csapattársaknál van így.

Meg persze az eltérő habitus is lehet jó a csapatnak nehezebb tőlle átlátni a taktikát.


Persze egy alapvetően szhar csapat esetében ezek hátrányok is lehetnek. Érett befogadó és nyitott csapat kell ahhoz hogy az idegenlégiós igazán a csapat taja legyen.

2018. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!