Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lionel Messi vagy Diego Maradona?

Lionel Messi vagy Diego Maradona?

Figyelt kérdés
Ki a jobb?

2018. jún. 22. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Maradona minden szempontból felülmúlta Messit. Messi is világklasszis, de eltúlozzák a sztárolását, még akkor is, ha a mai futball sokkal gyorsabb és komplexebb, mint Diego idejében. Jellemben viszont hasonlóak...mármint negatív értelemben. Egyikük sem (volt) képes helyén kezelni a sztárságot és tisztességesnek maradni.
2018. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

szerintem rohadt kevés ember van itt a gyk-n aki látta még Maradonat játszani a fénykorában.


Szóval rendesen nem lehet megítélni ezt.

De Messi eredménysora sokkal erősebb.

2018. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem meg Maradona van túltolva, de valami rettenetes módon.

Igaz én sem láttam őt élőben játszani, de ha összeállításokat néztem akkor azt láttam hogy a cselezésen kívül semmit nem tud

Messi sokkal összetettebb futballista

Ráadásul statisztikákat tekintve meg Messi kb megsemmisíti Maradonát

Eredménysora is sokkal nagyobb Messinek, dacára annak hogy nem nyert VB-t (amit ezzel a hulladék válogatottal ami van körülötte soha nem is fog)



Nem tudom miért mondjátok hogy Messit túlsztárolják, mindig van valami ami miatt belekötnek az emberek, először azt mondták hogy Xavi és Iniesta nélkül semmit nem ér, azóta már egyik sincs ott és ugyanúgy 60 gólokat lőtt egy szezonban, mostmár az összes érv ellene annyi hogy nem nyert VB-t (egy olyan válogatottal amelyik minőségben kb Uruguay szintjén van, ami persze nem rossz de nem vb esélyes)

Ráadásul én nem értem, egy futballista miért attól lesz jó hogy mit nyert meg? Nem az a legjobb futballista akinek a képességei egyértelműen mindenki más fölé emelkednek?

2018. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Én láttam játszani Maradonát is fénykorában és bár nem vagyok Messi-rajongó, szerintem, egyértelműen ő a jobb.
2018. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szubudáj Bagatur ***** válasza:
83%
Nálam egyértelműen Maradona a jobb, illetve ő volt a legjobb labdarúgó, akit láttam játszani. Nehéz összehasonlítani őket, mert Maradona válogatottbeli eredményei a jobbak, Messi pedig klubszinten ért el többet. Sokakkal ellentétben formabontó leszek, a válogatottban szerintem Messinek minőségibb társai voltak, mint Maradonának, igaz a világversenyeken a töltelékcsapatok manapság jóval erősebbek, mint Maradona idejében. Messi klubszinten mindent elért, Maradona nem, de utóbbi megítéléséhez meg kell nézni a Napolit, milyen volt Maradona előtt, Maradonával, és Maradona után. Az is jelentős különbség, hogy mostanság védik a csatárokat a játékvezetők, míg Maradona idejében Gentile, vagy Goikoetxea szintű hentesek tevékenykedhettek, akik mellett Sergio Ramos, Pepe, vagy akár De Jong is csak hamvas lelkű áldozókislány lehetett volna.
2018. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
21%
Emberileg mindenképpen Messi. Maradona egy rohadèk
2020. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lionel Messi! Főleg hogy most már VB címmel is utolérte az öreget.
2022. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!