Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én látom úgy, hogy a...

Csak én látom úgy, hogy a portugál válogatott Ronaldo nélkül sehol nem lenne és az Eb-n sem lett volna?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is kb ez a helyzet, talán egy csapat sincs ennyire egy emberre kihegyezve.
2018. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A kérdésnek nem sok értelme, mert ha Ronaldo nem lenne, akkor valaki mást szerződtettek volna le a helyére. Szóval ezt így nem lehet megmondani. Abban igazad van, hogy a Portugál csapat Ronaldo miatt ilyen erős, gyakorlatilag ő viszi el a meccseket a hátán.
2018. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
#2: Hogyhogy mast szerződtettek volna a helyere? Valogatottról van szó.
2018. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A Realnál is sok köze volt a 3 győzelemhez... Én ott is ezt látom. Persze ott azért , vannak még kiemelkedő játékosok, de részint ott is neki köszönhető a győzelem.
2018. jún. 25. 19:16
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
#2: Az argentinoknál ugyanez van Messivel. Tőle várják a csodát, de egyelőre úgy tűnik, hiába.
2018. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy ha Ronaldo most hirtelen otthagyná a csapatot, akkor biztosan találnának mást a helyére. Mondjuk azt nem tudom, hogy a Portugál focisták között van-e "még egy Ronaldo", de ezt addig nem is fogjuk megtudni, ameddig Ronaldo ki nem száll ugye. Az is lehet, hogy ha Ronaldo nem lenne a csapatban, akkor egy más stratégiával is tudnának eredményeket elérni. Azt azért látni kell, hogy a Portugálok stratégiája Ronaldora épít, ha ő kiszáll, akkor egy teljesen újat kell kidolgozniuk.
2018. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ronaldo nélkül sokkal jobb a csapat összjátéka.
2018. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A neten is azt írják több helyen is, hogy ronaldo nélkül ez egy középsz.. r csapat.
2018. jún. 25. 20:56
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Több helyen is? Ez aranyos. Céroneldó fanok szerint biztos így de nézzük a tényeket. Ma iránt verhetnék 10 nullára is, de nem mert csak céroneldó lőhet kapura mindig neki kell adni meg ő 30 méterről is rábombázza, vagy mellé. Passzolni azt meg nem tud. Közben meg világszintű a csapat csak senki nem csinálhat semmit azon túl hogy céroneldónak aládolgozik mert ő a sztár. Emiatt fognak kiesni az első komoly csapat ellen, míg nélküle akár a döntőig is mehetnének.
2018. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
#9: Nekem ugyan kifejezetten ellenszenves Ronaldo, de kétlem, hogy nélküle jobb lenne Portugalia. Vegülis, hamarosan meglátjuk, hiszen mar 33 eves.
2018. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!