Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmix utan kell adozni vagy...

Tippmix utan kell adozni vagy mar benne van az oddsokban az AFA?

Figyelt kérdés
Es mi van ha nyerek tippmixen 500 ezer Ft-ot, de mondjuk 5 evvel ezelott elbuktam 500 ezret (tehat tulajdonkeppen nem nyertem semmit) Akkor kell adoznom utana?
2018. júl. 1. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell adózni semmiféleképpen.
2018. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tippmixnyeremenyek utan, mar ugyanúgy nem kell adózni, mint pl. a sorsjegyeken, lottón, stb. nyert pénzek után sem.
2018. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Amúgy nem kell, de az senkit nem érdekel h te azt az 500 ezret te egyszer már elb..

akkor én keresek brutto 600T, de amugy karácsonyra elvertem 400at akkor csak 200 utan kell adoznom? Na ne szivass. Lehet ilyen, de ott meg kell fizetned, max visszaigényeled. Meg azt müködsre kell elverned. Pl autómosóban pl magasnyomásúra, szivacsra, könyvelő irodában meg pl tollak, mappák, fűzők. Ilyeneket elszámolhat költsgkènt. De ez már más tészta. Az h te egyszer elvertêl xet majd azt most megkapod és akkor nullás vagy.. ilyen nincs

2018. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!