Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 11-es párbaj VB-t nem terveznek?

11-es párbaj VB-t nem terveznek?

Figyelt kérdés
Mondjuk selejtezők során bejut 32 csapat és 11-es párbajokat vív egymással. És a győztes lesz a legjobb 11-es lövő! Szerintem tök jó ötlet.

2018. júl. 2. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
De akkor mas jatekosok lennenek a valogatottban nem ezek a falabuak :D izgulnak mintha akkora dolog lenne h most a vbn lovik a 11est. Kjaer, Cr, Ballack paran tudnak csak jol 11est loni
2018. júl. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem jó ötlet, mert így nem a csapaton múlik a továbbjutás, hanem a kapuson és a lövőn. Meg persze a vak szerencsén.
2018. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
#Miert ne izgulnának? Az lenne gáz, ha le se sz*rnák, higy belövik, vagy sem.
2018. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert profi focistak es egy profi focistak be kell loni egy 11est, mert vannak olyan helyek a kapuba, ahova ha ellovi a kapus 99% h nem szedi ki, foleg ha erosen lovi, akkor mar kb 100. Profi focistanak kene ennyire jonak lennie, h tudja oda loni a labdat, ahova akarja. Innentol minek izgulni? Meg egy profi sportolo ne torjon mar ossze a nyomas alatt.. Torjon ossze az atlagember. Azert profi, mert kotelbol vannak az idegei, hidegveru. Nagyom bosszanto h multkor is ilyen gyátran rugtak.
2018. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
#4: Azért a profi, nem azonos a géppel. Legyen szó futballról, vagy bármi másról.
2018. júl. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az igaz persze, de itt nem arról volt szó, hanem 10-ből 9 igazából nem bízott magában, elizgulta, abba már bele se merek gondolni, hogy talán azért nem vállalta be, hogy rendesen ellövi, mert joggal gondolta úgy, hogy akkor felé trafálhatja, azért a legmagasabb szinten ez gáz. Sztem ez inkább azt mutatja, és erre egy pár hete jöttem rá, hogy a foci mennyire komplex és a 11es rúgások is mennyire mások, mint az, amit a pályán kell tudni. Abból jöttem rá főleg, hogy ugye a játékosprezentációkon az utóbbi időben Dembele, T. Hernandez, a Barca és Real új szerzeményei képtelenek voltak dekázni párat hiba nélkül! A freestyle teljesen más, mint a foci, és úgy látszik a 11es ugyanaz a kategória. Hiszem, hogy, főleg ha ennek komoly nézettsége lenne, komoly pénzek lennének benne, akkor lenne egy olyan krém a világba, akik nagyon jól rúgnák a 11eseket, és 20-30 11esből maradna ki 1. És ez a krém, nem a mai focistákból állna össze, csak 1-2 tudna ide bekerülni, azok esetleg akiket említettem pl. Azért ebbe érdekes belegondolni szerintem, hogy mennyire azt hisszük, hogy szuperemberek, pedig valójában nem, csak valamit tudnak nagyon jól a labdával, egy picit mást meg akár egészen gyengén. Sztem amatőr csapatok kiütnék a horvát-dán lövőket.
2018. júl. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Van benne valami, bár azt kétlem, hogy amatőr jatékosok "kiütnék" őket, ha azonos körülmenyek között lődöznenek 11- eseket.
2018. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!