Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixen ha a szögletek...

Tippmixen ha a szögletek számát fogadom meg, akkor beleszámít a 2x15 perc hosszabbítás is?

Figyelt kérdés
Vagy csak a 90+pár perc?

2018. júl. 3. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Csak a "rendes játekidő"(90 perc) számít.
2018. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez mióta van így? Úgy tudtam csak a végeredmény tippelésénél számít a rendes játékidő, a többinél beleszámít a hosszabbítás is.
2018. júl. 3. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
#2: En jo par eve tippmixelek, azota így van az biztos, de szerintem, mindig így volt.
2018. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez le van valahol írva, hogy csak a 90 perc+néhány perc hosszabbítás számít? Mondjuk nyilván én vagyok a hülye, mert innen indultam ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__labdajatekok__4..
2018. júl. 3. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
#4: Na, most elbizonytalanodtam, mert csak 1- 2 alkalommal fogadtam ilyesmire, de akkor több esemeny is "elment" a szelvenyen. Az biztos, hogy amikor a szabalyzatot olvastam, ott valahogy úgy volt megfogalmazva, hogy a fogadasi esemenyek a "rendes" játekidőre vonatkoznak, kiveve, ha külön megjelölik/feltüntetik az ettől való elterést. A sargalapokról, szögletekről külön, nem olvastam. Igaz, a totózóban is azt mondták, hogy a 90 percre vonatkoznak a fogadási lehetőségek, de végülis, ez nem garancia semmire. Most a neten keresgélve sem lettem okosabb, úgyhogy inkább passzolok, nehogy felrevezesselek.
2018. júl. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Rendes játékidő.
2018. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"3.4 Szögletek száma? - Ön a következőre fogad: elvégzett szögletek száma a megjelölt szám alatt vagy felett less


Csak a ténylegesen elvégzett szögletek számítanak. Ha egy szögletet újra kell elvégezni, akkor az csak egy szögletnek minősül.

Azok a sarokrúgások, melyeket megítélnek, de nem végeznek el, nem számítanak.

A 2x15 perces hosszabbítás nem számít bele."


[link]

2022. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!