Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Amerikai sportoknál van...

Amerikai sportoknál van másodosztály? Többi lent

Figyelt kérdés
Főleg kosárlabda és foci (ott soccer) érdekelne, ami Európában is népszerű.Bár az NHL és az NFL is érdekelne.Tudom a google a barátom, de sehol sem látok érdemi dolgot, hogy hogyan is lehet feljutni és kiesni az amerikai ligák első osztályából

2018. júl. 4. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy MLSben nincs másodosztály. Illetve NBAben sincs. Bár NBAt nem rég kezdtem nézni, szóval annyira nem vagyok képben...De olyan hagyományos másodosztály, mint nálunk mondjuk a foci bajnokságokban úgy tudom nincs.
2018. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az alapja az hogy ezek zárt ligák, nincs kieső így feljutó sem csak nhlről tudok nyilatkozni ott ugynevezett farmcsapatok vannak (minor teams) ahol a nagy csapat gyengébb vagy fiatalabb játékosait játszattják, ha sérülés van azonnal szólnak egy játékosnak akinek egyből indulnia kell akár az ország másik végébe

egy nhl csapatnak két farmcsapata van az egyik az AHL ben a másik az ECHL ben

2018. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Nhl és Nflnek is a kanadai ligája tekinthető egy nem hivatalos alsóbb ligának.

Nfl esetében ugye van a CFL. Bár ez inkább sokadik ligának tekinthető akkora a minőségbeli különbség, de több nfl-ből kibukott játékos is tolja, tolta ott.

Bár bizonyos szabályok eltérőek.


Nhl-ből is a kanadai ligákba adnak legtöbbször kölcsön játékosokat, hogy ott bizonyítsanak ill jussanak játékpercekhez.

2018. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az nhl nek egyáltalán nem alsóbb ligája a kanadai liga
2018. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az NBA-nek van másodosztálya, az az NBA G-league
2018. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A G-league nem másodosztály.
2020. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!